SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tuńczyk

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 40157

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 223 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1801
Nie wiem jak wy ale ja to za dużo i za często nie mogę tego jeść. Może dlatog że nie jem tych najdroższych tylko najtańsze. Wypowiedzcie sie. Co jecie w zamian tuńczyka na noc?

"Bóg bogaty w Miłosierdzie"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
jajka

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mój ostatni posiłek to obiad, ewentualnie wieczorkiem zjem jakieś jabłko...

"Co nas nie zabija, to nas wzmacnia."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jem tunczyki w kawalkach w sosie wlasnym... czasem tez w oleju bo sa smaczniejsze Jem te drozsze tunczyki (powyzej 4zł), bo po tanczych (2-3zł) jes mi niedobrze po połowie puszki . Polecam pojechac do Makro albo (jak masz w poblizu) do jakieś hurtowni. o do hurtowni to sie w cenach nie orientuje ale w Makro mozna kupic hurtem te drozsze i wychodzi troche taniej...

W kulturystyce najważniejszy jest zdrowy rozsądek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20618
Jak zobaczyłem ile białka zawiera tuńczyk, od razu mi posmakował

Gumi$
Nihon Tai Jitsu Legionowo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Zgadza się Gumi$ - masz soga za to. Tuńczyk to bardzo dobre źródł białka. Ja gotuję sobie worek ryżu i do tego wrzucam tuńczyka, mieszam wszystko razem i wcinam. Ale faktem jest, że tuńczyk tuńczykowi nie jest równy.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3576 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29005
Ja nie lubie tuńczyka, ale codziennie jem co najmniej jedna puszke.

GG: 352477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
często jem tuńczyka w sosie własnym bo go lubie i dobrze sie po nim czuje,a do tego ma dużo białka i mało kalorii

KLAUDIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20618
Ja z ryżem tak średnio go lubię bo robi się taka breja bez smaku. Najbardziej lubę sałatki z tuńczyka, niestety nie pamiętam jakiej firmy, ale są do kupienia w Makro lub Selgrosie. Są różne rodzaje, np. z fasolą, amerykańska, z jogurtem. Naprawdę polecam!

Gumi$
Nihon Tai Jitsu Legionowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie sałatki sama przyrządzam i są super,wszyscy domownicy sie objadaja,no i dobrze bo zdrowo.Zresztą jak sama zrobie taką sałatke to wiem co w niej jest,wiem że jest napewno świeża i dobrze doprawiona a z tymi sałatkami z supermaketów sami wiecie jak jest.

KLAUDIA
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
co niektorzy bardzo leniwi sa ;-P

tunczyk gdyby starczylo $$$ to i pare rezy ziennie moglnym jesc ;>
pychota
ale wszysto sie przejada
dlatego makrela tez jest dobrza i inne tego typu rybki :)

"maly" termitek

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na schudnięcie dla dziewczyny.

Następny temat

obfite śniadanko

WHEY premium