SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trzytygodniowy trening. Potrzebna pomoc

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 95
Witam wszystkich, nie moge wpisac postu w trening- pytania i odpowiedzi wiec postanowilem zalozyc nowy temat.

Sprawa wyglada nastepujaco, potrzebuje ostrego treningu indywidualnego na 20 dni. Obecnie przebywam w Anglii, gralem tutaj w pilke w jednej z druzyn mlodziezowych jednak z pewnych przyczyn zostalem wydalony z druzyny co mnie strasznie zalamalo i przez miesiac siedzialem w domu pograzajac sie w dole. Wzielem sie ostatnio w garsc i zalatwilem sobie testy pilkarskie w Lechii Gdansk. Za ponad 3 tygodnie bede mial testy i chce sie dostac do druzyny czyli jak najlepiej przygotowac.

Potrzebje dobrego treningu kondycyjnego/wytrzymalosciowego oraz treningu na przyspieszenie. Znam cwiczenia ale nie potrafie tego wszystkiego dobrze po ukladac zeby mialo to najlepsze efekty. Mam wlasna jakas domowa silke jesli jest potrzebna, rowerek stacjonarny i ogolnie mam na czym cwiczyc jesli cos jest potrzebne z tych rzeczy.
Jedyny problem to taki ze mam troche ponad 3tyg na przygotowanie sie najlepiej a kondycja/wytrzymalosc jak i przyspieszenie ledwo zipia. Treningi czysto pilkarskie potrafie sobie sam zrobic ale gorzej jest z w/w umijetnosciami czy jak by to nazwac.

Dzieki za wszelka pomoc. Nie pozwolcie sie marnowac Polskim talentom! :) Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
Tu masz treningi i wszystko co ci potrzebne https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI_-_wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html
ale nie wiem czy dasz rade wyrobić sie w 3 tygodnie.Proponuje okrój sobie ten plan treningowy ale nie zadużo:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KupimyKlub - ciekawa akcja

Następny temat

San Marino - Polska

Wiecej