SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Trzaskające biodro, ból w lędzwiach.

Wysłana -
Hej,

Zacząłem ćwiczyć 4 miesiące temu, a od 6 tygodni robie więcej wielostawowych ćwczeń.
Gdzieś od 3 tygodni czuje stopniowo coraz większy ból w lewym biodrze i dolnym odcinku pleców. W piątek rano robiłem przysiady, a popołudniu czułem ból w biodrze, pachwinie promieniujacy do worka mosznowego. Ból nie jest mocny, ale wydaje mi się, że schodzi w dół nogi. Nie odczuwam go cały czas. Czasem dziubnie, jak źle siedze. Czuje jakbym miał biodro wypchane do przodu. Pojawia się po treningu, jak jestem rozgrzany nic nie boli. Zacząłem stosować rozciąganie, rolowanie, niewiele zmienia. Zauważyłem też, że mam trzaskające biodro- czuć przy chodzeniu jak przyłoże rękę do biodra. Byłem dziś u lek pierwszego kontaktu, dał mi skierowanie do neurologa i ortopedy, ale nie poradził nic doraźnie. Planuje zmienić plan do czasu wyjaśnienia o co chodzi z tym biodrem, plecami na 2 treningi w tygodniu plus basen. Trening by wykluczał staw biodrowy,lędzwia. Co myślicie o tym?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Udaj się również do fizjoterapeuty bądź osteopaty na terapię , wszystkie te objawy mogą być i prawdopodobnie są ze sobą bezpośrednio związane i promieniowanie do pachwiny może być spowodowane przez nerw biodrowo-pachwinowy który bezpośrednio związany jest z mięśniem biodrowo-ledźwiowym co ma ogromny wpływ zarówno na odcinek lędźwiowy jak i biodro.


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2018-02-05 22:12:39
Wysłana -
Poszukam jakiegoś fizjoterapeuty, chociaż nie wiem za bardzo jak to ugryźć żeby nie generować mega kosztów terapii. A co uważasz o treningu przy takich objawach? Nie chciałbym z niego rezygnować. Robić jakieś rozciąganie, ćwiczenia do czasu wyjaśnienia, czy czekać na diagnoze lepiej?


Zmieniony przez - worrmss w dniu 2018-02-05 22:48:34
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź