SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trutka na gryzonie myszy szczury itp

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31483

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
W zeszłym tygodniu w środę znalazłem dwie myszki - miały około 10 dni .
Trzeba było się nimi zająć (jeszcze żyły) Kupiony pojemnik , mleko w proszku dla dzieci (a potem dla kociąt) , karmione z kaniuli dożylnej czyli wenflonu - tym miękkim wężykiem . Po 24 godzinach pierwszej myszce zaczęła lecieć krew z noska . Myśleliśmy że może się uderzyła (ślepa a biega(ła) . Weterynarz - Piotr Dąbrowski (znakomity lekarz wszystkimz Poznania polecam) Nie było jego lecz jakieś 2 młode panie . Stwierdzenie : obrzęk płuc , prawdopodobnie trutka . Myszka w pozycji ułatwiającej oddychanie była (człowiek tez takiej szuka - tak mnie uczyli - podparty o coś przy oknie i łapczywie łapiący kazdy oddech , w płucach trzeszczenie . Myszkę trzeba było uśpić .
Bardzo to przeżyłem , popłakałem się . Myszkę zakopaliśmy wsród choinek . żeby choć koniec tego krótkiego życia miała jakiś sensowny , fajny , nie wiem ...
Cieszylem się , że druga dobrze sie czuje je ,robi kupkę ...
Dziś przed kilkoma minutami została uśpiona . Krwawienie z nosa i odbytu . Lekarz powiedzial że to na bank TRUTKA ...
Znowu siedze i płaczę ......
Proszę Nie wykładajcie takiego gówna po którym zwierzęta umierają w męczarniach ...
a to były tylko małe mysie dzieci ... małe i bezbronne ... (dodam że trutka przeniosła się wraz z mlekiem matki)

"Zwierzęta sa twoimi przyjaciółmi , ty nie zabijasz przyjaciół" (troche zmienione słowa Słonika - "Cymenon X")

Zmieniony przez - Boofi w dniu 2006-07-01 19:30:27

Zmieniony przez - Boofi w dniu 2006-07-01 19:52:36
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
Niewiem jak WY ale ja sie wzruszylam.
Jestes wspanialym czlowiekiem i to widac.
Bardzo mi przykro za to co sie stalo. Zawsze chcialam zostac weterynarzem, poomagac zwierzetom, robic szczepionki itd. Ale chcac sie przekonac czy to napewno jest to, co chcem robic prez reszte zycia, zdecydowalam sie zrobic krotkie ,,prakrtyki,, w jednej z klinik ww Berlinie. Pracowalam tam przez 3 tyg. Teraz niewiem co mam myslec. Oczywiscie do zajec weterynarza nalezy usypianie zwierzat. Ale za kazdym razem kiedy trzeba bylo uspac psa/kota/szczura plakalam tak bardzo..... Teraz niewiem juz kim chc zostac w przyszlosci.

wracajac do ciebie, musze przyznac ze niema juz duzo osob na tym swiecie, ktore by sie tym tak przejely jak Ty to zrobiles. Zaraz napewno pod ym ematem pojawia sie glupie teksty

Ale mojim zdaniem jestes wspanialaym czlowiekiem.
Niewiem co mam powiedzeic aby Cie pocieszyc- strata kogos do czego bylo sie bardzo przywiazanym, zawsze boli, i niema slow ktore mogly by cie pocieszyc

Trzymaj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 494
mozecie mnie zjechać ale -->
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704


Głupimi tekstami się nie przejmuj i nie obawiaj

a to są właśnie owe 2 myszki ...
zaraz jadę zakopać tę drugą

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704


...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
Nie no serio sie wzruszylam, naprawde bardzo mi przykro. Jeszcze te zdjecia..... szkoda mi tych zwierzakow i Ciebie ze sie do nich tak przywiazales.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
A czy przypadkiem strona
http://boofi.prv.pl nie należy do Ciebie?
Po zdjęciach pod zakładką "Myszka" widać, że "zabawy" z gryzoniami nie są Ci obce. Wstydź się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tamta była martwa ... a zdjecia nie sa moje ... co do zdjęć to w kolekcji mam wielu denatów ... smierć ociera się wciąz o nas .. należy mieć dla niej respekt , i wciąż pamiętać
te myszki były jak najbadziej żywe ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Nadajesz sie na lekarza...
Dobry człowiek z Ciebie nie ma co...

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
niestety aż za dobry ... ludzie niestety tacy nie są ... i nie mówię tu nawet w stosunku do zwierząt - a poprostu DO LUDZI
niby 96% katoloków - a jak się zapytasz kto to bys Św Franciszek to neistety nic (ja nie jestem chyba katololikiem)

na insomnii ludzie zarzucają mi że mam nierówno pod sufitem ...
mam pisać o resuscytacji kolesia w realu , o wielu ofiarach wypadków którym pomagałem itp ...

cóż nie zrozumieją ... a tu już tylko źle o nich świadczy ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55
No wlasnie niby tacy wszyscy swiecie wierzacy, a tacy nietolerancyjni
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

operacja przegrody nosowej

Następny temat

bol przedramienia

WHEY premium