SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trudne poczatki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
Witam wszystkich. Jestem tu nowy takze sorki za glupie pewnie pytania, ale kto pyta nie bladzi. Przestudiowalem juz troche postow na forum, ale nie wszystko jest jeszcze dla mnie jasne. No ale od poczatku. Mam 24 lata, 182cm i 70 kg czyli troche malo i jak wszyscy chce to zmienic. I nasuwa mi sie kilka pytan:
1) czy nie jestem za "stary" zeby osiagnac jeszcze jakies przyzwoite rezultaty? Moj cel to 10 kg - jest to realne?

2) wlasnie zaczynam chodzic na silownie. Kiedys juz chodzilem troche ale musialem zrezygnowac. teraz trakutje to na serio. chodze 3 razy w tygodniu. czy powinienem trenowac tylko raz w tygodniu kazda grupe miesni, czy mniejsze powinienem trenowac 2 razy?

3) przeliczylem sobie kalorie, ktore powinienem przyjmowac i cos mi sie wydaje ze moge miec z tym problem - nigdy nie jadlem za duzo. czy mozna jakos pobudzic laknienie. zna ktos dobre sposoby? a moze powinienem stosowac jakiegos Gainera zeby uzupelnic braki?

4) zakladajac ze pewnie nie powinienem stosowac suplementow na poczatku kiedy jest dobry moment zeby zaczac?

5) ile powinien trwac trening na moim poziomie zaawansowania. Mi zajmuje teraz okolo godziny - czy to za malo?

6) jakich przyrostow moge oczekiwac przy dobrej diecie + planie.

z gory dzieki wszystkim za odpowiedz.
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
1) heh, oczywscie- andrzej brzezinski ma 50 lat chyba a to kulturystka w swietnej formie

2) https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=18564&forum_id=8&Topic_Title=&forum_title=Trening


3) a czego ci w diecie brakuje ? ww, bialek ?

4) poczekaj z roczek [ew. mozewsz akupic jakis antykatabolik ale np. juz z kreatyna sie wstrzymaj]

5) bardzo ok.

6) nie da sie powiedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 411 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1859
Jezeli chodzi o pytanie trzecie to chodzilo mu chyba o to ze nie bedzie w stanie w siebie wmusic odpowiedniej ilosci jedzenia i zeby zmniejszyc ta ilosc objetosciowo chcialby zamienic pewne potrawy na odzywki ktore przeciez sie wypija - co do tego to ja na poczatku mialem klopoty z obfitym sniadaniem - kiedys jadalem sniadanie ok 12-13 a tu nagle mialem zjesc o godzinie 8:00 miche owsianki jajecznice i troche chleba - na poczatku chcialo mi sie rzygac i zle sie czulem w drodze do pracy ale juz po jakichs pieciu dniach okazalo sie ze jakies 2 godziny po sniadaniu robie sie glodny - po prostu sie przyzwyczaisz i to dosc szybko a co do sulementacji to na poczatku zwykla dieta jest lepsza zreszta i tak nie mozesz dostarczac zbyt wiele makroskladnikow z odzywek bo to mija sie z celem

P.S. Faq nie wiedzialem ze Andrzej to kobiece imie ale skoro jest KULTURYSTKĄ to szacuneczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
dzieki chlopaki za szybka odpowiedz... wlasnie o to chodzilo mi z tym wpychaniem z siebie... ale skoro mozna sie do tego przyzwyczaic to sprobuje. W koncu wszyscy na tym forum mowia ze z suplementami lepiej poczekac wiec pewnie cos w tym jest.
No to zabieram sie ostro do roboty.
jeszcze raz dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 365
a jakie moga by skutki uboczne zbyt wczesnego stosowania kreatyny?, ja cwicze juz 2 miechy i dzis mam zamiar sobie kupi kreatyne.

siema wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O ile sie orientuje to jak krótko trenujesz i bierzesz kreatyne to ona niewiele ci da i to będą tylko pieniądze w błoto, ktoś pisał zdaje się, że po roku ciągłych treningów może się dopiero przydać. Jak źle mówie to niech mnie ktoś poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
na 1 moge zdecydowanie odpowiedziec NIE !!!
Moj Brat jak zaczynal nabierac masy mial 188 cm. wzrostu a wazyl zaledwie ok. 65 kilo O_O w wieku 27 lat ! No i zakonczona misja powodzeniem :)

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 365
no 2 miechy to na silowni, wczzesniej intensywnie gralem w pilke nozna, podciagalem sie na drazku itp. praktycznie od zawsze bylem w ruchu

siema wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 891
Pytania do Cieniasss'a. A ile udalo mu sie zlapac kilogramow i w jakim czasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
sluchaj no konkretnie Ci na razie nie odpowiem, pozniej jak wroci, to sie zapytam, ale naprawde codziennie silka + odzywki + dieta i efekty byly swietne, zaczeli Banderas wolac na Niego :D

Podstawa lezy w silnej woli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 400 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1687
wiec po roku czasu nabral 8 kilosow ale CZYSTEJ MIESNIOWEJ a nie tluszczu

Podstawa lezy w silnej woli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAsa...

Następny temat

14 lat i masa

Wiecej