SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troszkę "przydługie"...ale, proszę przeczytajcie do końca :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cze wszystkim !!!
Jestem tu pierwszy raz, ale mam nadzieję, że nie zostanę od razu „olany" ) Nazywam się Aleksander i mam 19 lat.
Mam parę pytań, ale najpierw chciałbym po krótce przybliżyć Wam moją osóbkę, a wtedy będzie Wam łatwiej mi pomóc.
No więc ćwiczę już prawie 2 i pół roku. Po roku ćwiczeń wziąłem pierwszy koks. 140 tajlandzkiego mietka (to dopiero kuracja hehehe, a ale nie powiem weszło prawie trzy centy w łapce), bo bałem się jak nie wiem co. Po około czterech miesiącach kupiłem Clenbuterol, bo słyszałem, że spalę tłuszcz, ale nic nie dało (koleś powiedział, że jakiś Bułgarski, był bez opakowania tylko jakiś taki „c***owy" wyglądał jakby miał z 10 lat i był przeterminowany) Zaraz potem, wziąłem 4 buteleczki greckiej Deki (każda zwierała 2 ml. sterydu, hormonu 100 mg/1ml, jedna buteleczka w tyg.) i do tego 100 ruska, bo też się bałem niestety podczas tej kuracji weszło mi tylko trochę jakieś 2 centy w bicepsie, ale co mnie zaskoczyło to było to, że kiedy skończyłem ruska - podejrzewam, że w organiźmie była jeszcze Deka, zacząłem się niemiłosiernie pocić, nawet kiedy siedziałem - możecie nie wierzyć - ale po prostu się ze mnie lało jak po jakimś godzinnym biegu - powaga - wtedy też spaliło mi troszkę tłuszczu). Minął rok i mam zamiar zrobić dobrą (jak na mój portfel kurację. Nie wiem co wybrać. Jak na razie zdecydowałem się na 150 polskiej mety, 10 strzałów testa i buteleczkę laurabolinu (koks z Warszawy, ale nigdy nie ma się pewności, że jest dobry (. Czy to dobry wybór? A może coś innego? Chciałbym Was prosić o zaproponowanie mi czegoś dobrego. Cenowo u mnie mniej więcej: meta polska 100tab./100 zł, teściu 1 op./35 zł, laurabolin 1 but./210 zł (qrde jak widziałem na zdjęciach na amerykańskich stronach to ten u mnie jest inny ( , omka 1 op./45 zł, (ale nie chcę tego gówna więc jeżeli możecie to pomińcie), winstrol 100 tab./170 zł, Deca 1 but./55 zł. O inne się nie pytałem ale jak będzie trzeba to się załatwi )) Aha kupuję jeszcze do koksu Hi Tec Protein (te lepsze) 2,5 kg. To też dobrze? A może jakieś inne białko albo w ogóle coś innego? Aha no i nie chcę już w przyszłości koksować może jedna lub max dwie kuracje, więc nie mam zielonego pojęcia. A i jak trenować po zakończeniu kuracji sterydowej? Zmniejszyć intensywoność, itp.? Aha mam 175 cm wzrostu i ważę 84 kg. (jak zaczynałęm to ważyłem 55 hehehe, ładny „wieszak" nie? ))
Z góry WIELKIE dzięki )))))))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 454 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4925
He, he, he...

Ricardo

Ricardo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
orzeszzzz ty ........................

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Rany ,ceny z kosmosu chyba!!
Ja bym się załamał mając tak przepłacać!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to po ile jest u ciebie w mieście sebapl????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Nie chce mi się rozpisywać za bardzo ale podam kilka przykładów: metanabol(rosyjski)40zł/100tabl. ,Omnadren 5amp./35zł ,winstrol depot 35zł/amp. itp.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Ale to i tak nie jest jeszcze najtaniej -kwestia do negocjacji ,ale od razu mówię ,że nic nie sprzedaję !!!!!!!!

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mniejsza o ceny, bo to jedyne źródło z jakiego mogę mieć w miarę pewny koks. Pomóżcie w rozpisaniu kuracji. Sebapl mniemam, że znasz się na tym, więc błagam doradź mi.

P.S. Sebapl, a może jednak coś mi załatwisz )
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sebapl poza tym mieszkasz niedaleko bo ja jestem ze Skierniewic ) Wpadam czsem do "La Bocci", tam możemy dokonać transakcji )))))))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Ceny za*******e wysokie.
U mnie np. Wino 1amp/23zyle
a omka Paczka/35

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
u mnie w sensie w moim miescie

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteronium Propionicum 25mg

Wiecej