SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Trochę pytań od ektomorfika

Temat przeniesiony z 'Odżywianie i Odchudzanie' przez: domer
Wysłana -
Jest to post mojego kolegi który nie chciał zakładać konta tylko do jednego pytania, więc oddaje klawiaturę koledze

Witam!
Jestem ektomorfikiem lat 14 ☺
We wrześniu zamierzam przybrać na masie no i właśnie zastanawiam się czy gdy już będę miał tą masę to będzie mi łatwo ją spalić?
Jak będą wyglądać moje piersi jeśli będę na masie i jestem ektomorfikiem?
Da się jakoś pogorszyć metabolizm?
I takie trochę z innej beczki, jak wygląda 6pak na chudym?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeśli masz zamiar przybrać na wadze - to oznacza jedzenie większej ilości jedzenia.
Czy łatwo "spalić" masę - łatwo, jak będziesz jadł za mało żeby ją utrzymać.
Jak rozwiną się mięśnie klatki piersiowej? Kwestia Twoich genetycznych możliwości, tego czy ćwiczysz, ew. jak ćwiczysz i czy dobrze się odżywiasz.
Każdy 6pak wygląda dobrze, tylko żeby w ogóle wyglądał to trzeba ćwiczyć, zbędne jest tutaj jakiekolwiek zastanawianie się nad tym.
Z metabolizmem nic nie kombinuj, jesteś młody, organizm się rozwija, po prostu jedz ile trzeba.
Wysłana -
za dużo na raz , a tym bardziej w tym wieku skup się na podstawach i treningu ogólnorozwojowym , trzymając sie 10 wskazówek i będzie ok
Wysłana -
http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
Wysłana -
jak kolega nabierze świnio masy czyli więcej tłuszczu niż mięśni to będą potem problemy z jego spalaniem.
co do piersi tego nikt nie wie, ale j/w nabierzesz tłuszczu to będą słabo wyglądały
Złe odzywianie i mozna pogorszyć metabolizm
w googlach sobie zobacz jak mięśnie brzucha wyglądają
Wysłana -
Anubis jest tego żywym przykładem
Wysłana -
Liczy się tylko by być największym nie ważne jaka masa
Wysłana -
wiadomo
Wysłana -
Haha, dzięki za odpowiedzi i ten "czarny: humor dotyczący Anubisa :D
A to normalne, że gdy napne brzuch to splot słoneczny trochę bardziej wychodzi od brzucha? Bo nie wiem czy to normalne czy co :P
I lepiej jeść dużo białka przed czy po treningu?
Wysłana -
o co z tym splotem chodzi pokaż zdjęcie, co do białka najlepiej aby było przed i po.
Wysłana -
to nie humor tylko szczera prawda
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź