SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trochę pytań od ektomorfika

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie i Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 836
Jest to post mojego kolegi który nie chciał zakładać konta tylko do jednego pytania, więc oddaje klawiaturę koledze

Witam!
Jestem ektomorfikiem lat 14 ☺
We wrześniu zamierzam przybrać na masie no i właśnie zastanawiam się czy gdy już będę miał tą masę to będzie mi łatwo ją spalić?
Jak będą wyglądać moje piersi jeśli będę na masie i jestem ektomorfikiem?
Da się jakoś pogorszyć metabolizm?
I takie trochę z innej beczki, jak wygląda 6pak na chudym?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 46825
Jeśli masz zamiar przybrać na wadze - to oznacza jedzenie większej ilości jedzenia.
Czy łatwo "spalić" masę - łatwo, jak będziesz jadł za mało żeby ją utrzymać.
Jak rozwiną się mięśnie klatki piersiowej? Kwestia Twoich genetycznych możliwości, tego czy ćwiczysz, ew. jak ćwiczysz i czy dobrze się odżywiasz.
Każdy 6pak wygląda dobrze, tylko żeby w ogóle wyglądał to trzeba ćwiczyć, zbędne jest tutaj jakiekolwiek zastanawianie się nad tym.
Z metabolizmem nic nie kombinuj, jesteś młody, organizm się rozwija, po prostu jedz ile trzeba.

'Peace, Love & Muscles' ©Victor Costa, 'pillow scream' ©Scooby1961, 'Get it done' ©Kai Greene

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
za dużo na raz , a tym bardziej w tym wieku skup się na podstawach i treningu ogólnorozwojowym , trzymając sie 10 wskazówek i będzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak kolega nabierze świnio masy czyli więcej tłuszczu niż mięśni to będą potem problemy z jego spalaniem.
co do piersi tego nikt nie wie, ale j/w nabierzesz tłuszczu to będą słabo wyglądały
Złe odzywianie i mozna pogorszyć metabolizm
w googlach sobie zobacz jak mięśnie brzucha wyglądają

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Anubis jest tego żywym przykładem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Liczy się tylko by być największym nie ważne jaka masa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 40 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 836
Haha, dzięki za odpowiedzi i ten "czarny: humor dotyczący Anubisa :D
A to normalne, że gdy napne brzuch to splot słoneczny trochę bardziej wychodzi od brzucha? Bo nie wiem czy to normalne czy co :P
I lepiej jeść dużo białka przed czy po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
o co z tym splotem chodzi pokaż zdjęcie, co do białka najlepiej aby było przed i po.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
to nie humor tylko szczera prawda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z mobilnością.

Następny temat

redukcja-pomocy

WHEY premium