SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trochę mnie zalało (co zrobić)?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 348
Witam, potrzebuje pomocy trochę mnie zalalało (brzuch).
Nie mam diety (nie obchodzi mnie to, że trzeba mieć albo się nie dziw, że ciebie zalało).
Diety nie mam, ponieważ nie jem dużo kebabów pizz itp.
Często pije jakieś picia typu energetyki itp.
Wracając do tematu.
- Nie chce spalić mięśni więc jakie polecacie ćwiczenia, dodam jeszcze, że mam bcaa ale nie biorę bo ma brzydki smaczek ;)/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
A kolor paznokci jaki masz? To pewnie od rozowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 348
Żółte mam @abdulkanarek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Trening się nie zmienia podczas redukcji, zmienia się jedynie ilość spożywanych kalorii, jak nie masz diety to nic nie zdziałasz bo to od niej zależy

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
No to wszystko wyjasnia.

Za duzo wp*****lasz i za malo trenujesz, proste. Takie rzeczy trzeba tlumaczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Żryj mniej i pij wode zamiast energetyków-opcjonalnie kawę bez cukru.
Proste ale skuteczne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
drejkbr
Witam, potrzebuje pomocy trochę mnie zalalało (brzuch).
Nie mam diety (nie obchodzi mnie to, że trzeba mieć albo się nie dziw, że ciebie zalało).
Diety nie mam, ponieważ nie jem dużo kebabów pizz itp.
Często pije jakieś picia typu energetyki itp.
Wracając do tematu.
- Nie chce spalić mięśni więc jakie polecacie ćwiczenia, dodam jeszcze, że mam bcaa ale nie biorę bo ma brzydki smaczek ;)/


Jak jest trening to trzeba poprawić ów dietę żeby brzuch zszedł bez ogarnięcia odżywiania formy raczej nie będzie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Wiek 36 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2192
Trochę pachnie trollem ten wpis - widać że chłop nie zna podstaw odżywiania.

Przeczytaj podwieszone tematu, wylicz zapotrzebowanie kcal i zacznij pakerskie treningi a nie krosfity i inne aeroby


Zmieniony przez - Bett87 w dniu 2017-08-14 14:54:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
chcesz pomocy to daj swój trening do oceny i orienstacyyjnie 1-2 dni diety wg schematu
https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html
inaczej nie ma podstaw by od czegokolwiek wyjść z pomocą

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Bett87
Trochę pachnie trollem ten wpis - widać że chłop nie zna podstaw odżywiania.

Przeczytaj podwieszone tematu, wylicz zapotrzebowanie kcal i zacznij pakerskie treningi a nie krosfity i inne aeroby



Zmieniony przez - Bett87 w dniu 2017-08-14 14:54:19



Niestety niektórzy potrafią poważnie pytać o takie rzeczy i pisać niedbale jakby język Polski był im obcy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5's PRO Wendlera

Wiecej