SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trimax49 jestem w ciemnej dupie...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Witam, mam zamiar kupić już coś na zimę aby zrobić sobie lepszy cyklik:)

1x 100% Pure Power -938g
1x Mass Activator - 3000g
1x Pure creatine - 500 g

Czy to będzie dobry zestaw czy lepiej pociągnąć jeszcze przez zimę mono?. Mass Activator 70g po treningu + 30g Econo w jednym shake tylko po treningu dobre rozwiązanie ?


Chciałbym zrobić cykl około 8tyg z tego co widzę jedna pucha 100% Pure Power + Pure creatine wystarczą na 2 cykle ~8tyg

Nitrobolon II nie zrobił na mnie zbyt wielkiego wrażenia jeśli chodzi o pumpę. Druga opcja byłaby taka aby kupić po prostu zwykłe mono i AAKG do polepszenia jakości treningu ;) Jakie są sugestie, opinie, rady?

Czy w sklepie SFD można ingerować jakieś zniżki lub gratisy? To będzie moje drugie zamówienie na kwotę około 250-300 zł i chciałbym abyście to jakoś docenili, bo głownie kupuje produkty SFD:) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): Endomorfik

Wiek: 17

Waga: ~79

Wzrost: 170

Cel cyklu: Masa

stosowane już wcześniej suplementy : Nitro II , Mono , Creatine Xplode

Uprawiane inne sporty: Brak

stosowane wcześniej spalacze : Brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: Carbonox + Econo

ilość dni wolnych od kreatyny: 80

przewidziane finanse na cykl: 200

uwagi i sugestie: Brak

Staż treningowy: 2

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry cykl
Wiadomo, na gainerze cyklu nie robisz, daj sobie tak 80-100g mass activatora + 20-30g prochu białka
Długość cyklu zależy od dt, u mnie ten zestaw na 1 cykl ~~10 tygodni
To będzie moje drugie zamówienie na kwotę około 250-300 zł Tak mało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jak sklep bedzie mial probki czy cos to ci wrzuci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widocznie jestem pechowcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Z moich obliczeń wynika że 8 tyg = 56 dni - 24 DT - 32DNT a Pure Power starcza na 45 DT /2 = 22.5 :D Trening 3x w tyg. Wiem że cyklu nie robię na gainerze lecz przez dłuższy czas piłem Carbonoxa + Econo w osobnych pojemnikach co stało się męczące więc pomyślałem o połączeniu MA z econo ;) Wychodzi ekonomiczniej i wygodniej. Wiesz 250-300 zł na osobę którą utrzymują rodzice to moim zdaniem dość sporo, mam dopiero 17 lat ;) A dieta wiadomo że też swoje wynosi :)

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
dla mnie polaczenie dla ustalania proporcji jak najbardziej uzasadnione

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to był żarcik
Co do osobnych shakerów to racja, męczące ;/
Jak ci PP styknie na 2 cykle to spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Jak się postaram to powinno być ok:) Jak coś to mam jeszcze Nitro II ze 150g;) Więc można nadrobić. :D No z tymi shakerami to ciężko więc muszę wyjeść zapas Carbonoxa i będę jechał z Activatorem ;) TomQ napisałeś "próbki czy coś " :D Zainteresowało mnie to " coś " ? :D

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11970 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
gazete MD np
lub promocja przy kasie, typu szej twister/napoj za 1grosz.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Ciekawie ciekawie;) dodam że kupiłem koszulkę SFD i was reklamuje podczas treningu więc za to też coś dobrego się należy :D. No cóż pozostaje mi tylko podziękować i rozdać sogi najbardziej zasłużonym ;)

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
co do promocji to najlepiej wyczekać moment aż coś reklamują na forum

np 10% znizki na wszystkie produkty

ostatnimi czasy coraz wiecej promocji

takze wypatruj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry dobor ?

Następny temat

Jak dawkować?

WHEY premium