SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Triceps

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
Jak do tego dołożysz przenoszenie na zgiętych ramionach to triceps spopielony.
Ale z jm press na początku ostrożnie z ciężarem bo łatwo sobie zrobić krzywdę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ale trzeba przyznać, że JM press mocno obciąża staw łokciowy. U mnie zawsze był w tym rejonie dyskomfort przy tej wersji, gdzie zwykłego francuza za głowę robiłem na +80kg.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
Bo tam ruch nie jest taki typowo francuzowy takie połączenie francuza z wyciskaniem wąskim i nie każdy dobrze toleruje. Ja też z reguły na małych ciężarach jako dobitkę

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W sumie ja praktycznie w ogóle nie robię francuzów do czola, chyba że jako element california press.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
wypróbuję i zobaczę 3 serie w zakresie 8 - 10 powtórzeń powinno być ok czy trochę dobić objętości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
youngjanek
wypróbuję i zobaczę 3 serie w zakresie 8 - 10 powtórzeń powinno być ok czy trochę dobić objętości


Na początek nie dorzucaj więcej. To nowe ćwiczenie w planie więc spokojnie z ciężarami. Zobacz jak będzie wchodzić i czy ne będzie jakiegoś dyskomfortu przy wykonywaniu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
PULL
 Meadows rows [5x5]
 Wiosło podchwytem [4x8]
Podciąganie nachwytem [powtórzenia]
 Podciąganie szerokim podchwytem [powtórzenia]
 Australijskie nachwytem z pauzą [4x]
 Biceps sztangą [4x8]
 Wznosy bokiem [4x12-15]
PUSH
 OHP [5x5]
 Wyciskanie [5x5]
 Dipy na kołkach [powtórzenia]
 JM press [3x8-10]
 Pompki pike [4x]
 Pompki z gumą [powtórzenia]
 Landmine press [3x8]

takie połączenie siłowni z kalisteniką z podziałem PUSH / PULL. Nogi trenuję ale tylko z obciążeniem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777652
Trening dobry nie jest najłatwiejszy ale całkiem dobry jak do tego dołożysz solidnie nogi to będzie dobrze.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Podciagania lepiej dac na poczatek treningu, bo później brakuje prądu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 211 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9754
Panowie, kreatynę jeśli nie chcę cyklować i brać małe ilości 4-5g codziennie to lepiej na czczco, przed treningiem czy po, a może to nie ma znaczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zmiana kolejności wykonywania partii

Następny temat

Trening na masę.

WHEY premium