SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tribulus terrestris

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Obecnie zrezygnowałem z koksu (na jakieś 3-4 lata -- do 24 roku życia) i jadę na cyklu Dąbka, a potem na wszystkim aż będzie porządny zastój no i wtedy dopiero koks. Mam jedno pytanie chodzi o tribulus terrestris- słyszałaem że podnosi poziom naturalnego testosteronu i na tym moja wiedza się kończy, w archiwum są tylko 2 artykuły na ten temat (w tym 1 bez odpowiedzi). Czy można to kupić w aptece czy w zielarskim i lel to kosztuję, i jak brać (maja waga i reszt profil), a czy są jakieś poważne efekty uboczne. Tylko nie przenoście tego do Suplementów, bo ludzie z Dopingu chyba więcej czają.
pozdrowienia dla M_I_K_O i reszty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bralem dziennie okolo 2500 mg. Jednak waze 20 kilo wiecej niz Ty.Dobrze sie przyswaja na czczo.
Zauwazylem bardzo dobra regeneracje i zwyzke energii.
Nie slyszalem o efektach ubocznych, ale jesli ktos cos jeszcze wie na ten temat to niech sie wypowie.
Zamierzasz to polaczyc z cyklem Dabka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wodzu chyba będę musiał chłopaków z medyka do Ciebie wysłac... Ale masz racje- na koks przyjdzie czas. Mam nadzieje ze w profilu będą jakieś zmiany na lepsze. Pozdrofka. Będę w kontakcie z Tobą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Na razie jadę na samym cyklu Dąbka dopiero od tygodnia, wrażenia: nie jestem tak zmęczony, ale po pierwszym strzale z Biostyminy bolało mnie udo, ale tylko w ten dzięń gdy się kłułem, teraz już nic. Właśnie nie wiem czy można to łączyć razem i gdzie można kupić ten tribulus - słyszałem że któraś z gazet ogłaszała to. Co M_I_K_O - ten cykl co miałem brać to na razie odłożę, choć meta leży i mnie kusi, muszę więc ją opchnąć, za kilka lat pokuszę się napewno, na razie jajka niech rosną????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piszecie o cyklu dabka, i ze go stosujecie, wiec jesli tak to chyba caly watek tego dotyczacy powinniscie miec w jednym paluszku, a dabek tam pisze:

cyt... "Tribulus Terestris kupujemy bez recepty w DOBRYCH sklepach z odżywkami, tzn. obecnie jest do dostania w sklepie w PODZIEMIACH DWORCA CENTRALNEGO NA PRZECIWKO WOJSKOWEGO PUNKTU INFORMACYJNEGO(dla ludzi z W-wy i okolic).
Dostaniecie tam równiez pełną rozpiskę jak ten preparat przyjmować, wystarczy powiedzieć, że od DĄBKA.
Koszt wynosi ok. 125PLN za ilość wystarczającą na przeprowadzenie jednego pełnego cyklu..."

pisze rowniez, ze nie jest wskazane stozowac "TT" z tym cyklem....

poczytajcie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 420 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4097
Dzięki stary- po prostu wydrukowałem tylko pierwsze strony, reszty mi się nie chciało - jak jeszcze nie było tyle odpowiedzi?????!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mozna kupic gotowy suplement TT u cyberpakera na netrition.pl wiec w czym problem ,a firm jest do wyboru od****a,i nie musisz wychodzic z domu bo przyniesie ci to listonosz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 396 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2410
Dokładnie-ja kupiłem u niego TT firmy KAIZEN.Możesz też dołożyć DHEA tej firmy lub np.DMITRI

WitF1

WitF1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Ile TT trzeba brać przy wadze 90kg i czy trzeba robić piramidke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

META - Jak zaczac? Help

Następny temat

dianabol?

WHEY premium