SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tribulus (Tribulus terrestris)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tribulus (Tribulus terrestris)


Roślina ta funkcjonowała już 5000 lat temu w tradycyjnych systemach leczniczych Chin i Indii jako silny afrodyzjak oraz środek poprawiający sprawność fizyczną i seksualną. Związek o nazwie tribulus pobudza wytwarzanie testosteronu sprzyjającego rozwojowi masy i siły mięśniowej oraz lepszemu spalaniu tkanki tłuszczowej. Jest to udokumentowane wieloma badaniami naukowymi, które potwierdzają podwyższenie poziomu testosteronu poprzez stymulowanie przysadki mózgowej do większej produkcji hormonu lutenizującego (LH). Wysoki poziom tego hormonu wysyła sygnał do jąder, powodując zwiększenie wytwarzania testosteronu w organizmie mężczyzny. Wszystkim wiadomo, że posiadanie wyższego poziomu testosteronu prowadzi do większej syntezy białka, większej siły i lepszych wyników anabolicznych. Mimo działania takiego jak sterydy anaboliczne, nie powoduje skutków ubocznych i jest dozwolony w sporcie. Roślina ta, stosowana z powodzeniem od lat przez bułgarskich ciężarowców, wchodzi w skład wielu suplementów dla sportowców i kulturystów, oddziaływujących w kierunku zwiększenia siły i masy mięśniowej.



brał ktoś to???? chce się otym coś więcej dowiedzieć--słyszałem że dobre działanie ma..
zalezy mi na odpowiedzi kogoś kto już to brał


wejdź tu
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=57223
zakładam post o ziołach ale teraz interesuje mnie głownie ten


-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7609
ja mialem tt kaizen 500mg jedna kaps.

i w dni treningowe i bez treningu utrzymywalem taka sama dawke 3kaps.
aby w miare szybko sie regenerowac (to byl moj ciezki okres duzo obowiazkow w pracy)
i jak pisalem wczesniej działało za***iscie


Pozdrawiam
Mada

Pozdrawiam
Mada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
nie bralem ale moge ci tylko wspomniec ze to sie bierze po cyklach S.A. zeby wyruwnac poziom testosteronu. Dla naturalnego byka lepsze bedzie zma LOL

--== Czlonek Mafii HRHR ==--

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
o ku*** spojrzalem w towj profil. Ziomek jestes za mlody na to BTW kup sobie lepiej gainerka LOL

--== Czlonek Mafii HRHR ==--

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no lolek wiem, że za młody to się bierze gdzieś tak od 21-25 roku zycia.
z tym zma to się razem bierze wiem.
ale poprostu chciałem wiedzieć czy sa potym efekty spore???
i co się mogłoby stać gdybym to wziął se za jakieś 2lata.
bo tak planuje, ze w styczniu kupuje gejnera, białko i bcaa.
za roczek jakoś kreatyne a za jakieś 1,5-2 lata te ziółka--ale właśnie chciałbym wiedzieć co by mi się mogło stać gdybym wziął tak wcześnie.
z ciekawości.!! niewiedze trza ładować nowymi wiadomościami na przyszłośc.

a tobie dzięki za odpowiedź--chodź to wiedziałem--ale SOG poleciał.
a czytałem ten link??? o tych innych ziołach!

-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
heh zanim sprobujesz tribulusa to pokombinuj z skladnikami cyklu dabka, czyli zen szen, mleczko pszczele itd LOL

--== Czlonek Mafii HRHR ==--

LOL - Laugh Out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
tt jest dobrze polaczyc z zma nac i moze alc njlepiej zrobic cykl po cyklu najpierw kreatyna a pozniej tt ale wiek ja sprobuje zma wkrotce

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 944 Napisanych postów 19273 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158549
co do ZMA to mozna brac nawet ponizej 18 roku zycia,inan jest sprawa z tt to sie zaleca powyzej 21 lat a nawet powyzej 25

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak, ale powiedzcie mi co się by zemna stało gdybym to wział mając np. 18-19 lat.
jakie mogą być skutki uboczne??
za dopowiedź SOG -- ale chodzi mi o konkretną odpowiedź a nie kogoś kto chce zdobyć tylko soga.

chyba pisałem wyżej chce za rok wziasć kreatyne i z poł roku po cyklu kreatyny te zioła z zma...
chyba, że odpowiecie co by się mogło stac.!

-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak se szukam w wyszukiwarce i znalazłem takie cos

ACETABOLANA II

to jest podobno leprze od zma i tt razem wzięte.
to też od 22 roku zycia???
co się stanie jak wezme majac z 19 lat. czyli za 1,5 roku

-----====(D-B-Z-team)====-----
>>cel:ZNISZCZYĆ WROGA<<
one-eight-seven
--= =--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 944 Napisanych postów 19273 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158549
ZMA-to mieszanka cynku i magnezu i witaminy B6 dla poprawy przeyswajalności
Co do AcetabolanuII to jest to mieszanka tt i zma oraz alc oraz paru innych zrzeczy ale wychodzi drogo,chocaz cyber ma miec niedlugo po atrakcyjnej cenie ale innej firmy:)
Jak wezmiesz tt co sie stanie hmm ja uwazam ze nic zlego,poniewaz teraz i tak masz wysokiu testosteron a wiec moze sie jeszcze podwyzszyc ale napewno po odstawienu tego wroci do normalnej ilosci ,nie tak jak po saa ze trzbea brac po cyklu specjalne produkty

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7609
ja stosowalem tt w dawce zalecanej przez producenta (1500mg) i powiem krotko dziala zwieksza sie chec do treningów zwiekszenie sily tez jest odczowalne (minimalnie) za***iste samopoczucie.

Jak zaczolem stosowac tt to bylem troche znuzony treningiem no i oslabiony
(praca silownia)i tt sprawdzilo sie w moim przypadku mozna powiedziec ze (przez podwyzszony poziom testosteronu) wpływa na szybsza regeneracje to tak krótki opis

Co do teojego przypadku to mysle ze przy twoim naturalnie w tym wieku podwyzszonym poziomie testosteronu zastosowanie tego preparatu moze byc nie odczuwalne lub odczuwalne przy zastosowaniu duzej dawki
takie jest moie zdanie
Pozdrawiam

Pozdrawiam
Mada

Pozdrawiam
Mada

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Darmowa stronka, pomocna w ukladaniu diety oraz ilosci mineraow i witamin w diecie

Następny temat

Swiateczne zakupy - top 10 na zime :-)

Wiecej