SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tribulus + ZMA + wit.c

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Własnie kupiłem Tribulus 750mg x 90 kapsułek. Sa zielone i pachna ziołami (Ultimate Nutrition). Mam ZMA 2 op z TRECA (180 tablet) i wit. C psakowana po 200mg. Jak to wszystko brac. Czy brac np. przed treningiem 1 tribulus i 3 ZMA, wit C 200mg (5 razy dziennie codziennie), przed snem codziennie 3 ZMA i 1 tribulus. Chce to brac przez 6 tygodni. Do tego jakies aminokwasy, kreatynka, białeczko (dieta + trening). Wiecie jak to działa, jakie efekty po tym, czy 43,7 % wzrasta tesc, czy to reklama - bajer. Czekam na wasze opinie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
ja tez sie szykuje do cyklu , wiec napisze ci co juz wiem widzialem kilka opini by tt nie brac naa noc , co do zma to bierz tak aby nie przekraczac dziennej dawki 450 magnes 30 cynk 10 b6 , wit mozesz barac z magnesem po 500 jesli dzielisz na dwie , mozesz tez jak piszesz , tt przed treningiem , bierz tak by przyplyw byl staly , bo utrzymuje sie ok 8 godz , czyli co 8 godz najlepiej dostarczac tt , co do kretki to zastanow sie nad wrzuceniem tego na pozniej to zalezy od twojego zaawansowania , jesli juz naprawde duzo brales to moze byc ale jesli nie to wez pozniej co do wzrostu wolnego testosteronu , to zalezy jak zqawsze kwestia indywidualna zalezna od wieku i mnostwa innych czynnikow

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki. Czekam na wypowiedzi innych. Czyli TT raz dziennie tylko brac - rozumiem. Napewno podnosza tescia, na kazdym działaja inaczej. Zobaczymy. Prosze o wypowiedzi na ten temat innych sfdowcow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
nie wlasnie tt kilka razy dziennie z godzin wynika ze 3 razy

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 313 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4549
JA BRALEM RANO 1 TT I WIECZOREM 2 TT I 3 ZMA.
JAKICHS SUPER PRZYROSTOW PO TYM NIE ZAOBSEROWOALEM.
MOZE OK. 5 KG W WYCISKU.

POZDRAWIAM!!!



metamaker

metamaker

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jackens, a jak brac TT , w dni wolne od treningu, bo zma tylko wypada przed snem, a TT wogole nie brac, tylko w dni treningu. Jaka jest twoja opinia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1810 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6143
zma poleca sie tez w nocy polwoe dawki np , a co do tt bierz codziennie , z posilkiem najlepiej 3 razy bo wyjdzie co 8 godzin

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

czlonek-mafia.suple.hardcor.pl

CARPE DIEM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec 200 mesh

Następny temat

alkohol a suple???

WHEY premium