SFD.pl Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Dodaj odpowiedź

Trenujemy Ciało Przyszłości z SFD -Łukasz Kaźmierczak i naukowcy,Wrocław 10-06-2018,godz 10:00

Wysłana -

W styczniu tego roku mieliśmy okazję spotkać się na Ustawce treningowej SFD w Poznaniu miedzy innymi z Łukaszem Kaźmierczakiem -mistrzem kulturystyki,wizjonerem tego sportu a także naszym forumowiczem,prawie od początku istnienia forum.

Znany jest pod nickiem Futurebody

Na filmie od 28 minuty jest krótka rozmowa z Łukaszem o kulturystyce i treningu ramion.

Łukasz zaproponował rewizytę w swojej siłowni we Wrocławiu i mamy już ustalony termin.

Pewnie będzie równie dużo osobistości z tego sportu ,co było w Poznaniu.

Do tego szykuje się jeszcze dodatkowa atrakcja,będziemy weryfikować różne metody treningowe,sposoby wykonywania danych ćwiczeń-metodami naukowymi XXI wieku wykonanymi przez naukowca-specjaliste od kulturystyki i ćwiczeń siłowych.

Zmieniony przez - masti w dniu 2018-04-28 16:22:03

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Świetna inicjatywa
Wysłana -
Tobie się zawsze podoba-czyli też wpadniesz ?

Zaraz napiszę trochę więcej... :)
Wysłana -
A teraz konkrety :

Termin

10 czerwiec 2018 ,godzina 10:00-13:00

Miejsce

Futurebody

Wrocław ,Robotnicza 66a

Goście specjalni:

Wiadomo-sam Łukasz Każmierczak,

Marek C -przedstawiciel Iron Horse

Naukowiec i aktywny kulturysta-Scientist BodyBeaver,czyli Mateusz Bobrowski

Zainteresowani udziałem w programie treningowym : jak zwykle-wrzućcie krótkie info o sobie i aktualne zdjęcie

Zmieniony przez - masti w dniu 2018-04-28 20:24:01
Wysłana -
Naukowiec Scientist BodyBeaver przzy użyciu najnowocześniejszego sprzętu do badania aktywności miesni tzw EMG.

Badanie takie pozwala poznac pracę mieśni podczas treningu i dostarca całe mnóstwo informacji o włożonej pracy,działaniu mieśni i nerwów,o zmęczeniu mieśni,wykaże ,które mieśnie ,jak się angażują w danym ćwiczeniu,pozwala zdiagnozować kontuzje i ich przyczynę i jeszcze całą masę innych użytecznych parametrów.

Mam parę pomysów na zbadanie tym urządzeniem,pewnie przy okazji rozwieje się wiele legend dotyczących treningu,sposobu wykonania ćwiczeń i angażowania się danych grup mieśni w poszczegónych ćwiczeniach.

Takie badania pokazują także,że każdy z nas jest indywidualnością w treningu-co jednemu ćwicącemu odpowiada,nie oznacza ,że akurat dobrze,czy optymalnie działa na mieśnie.

Mateusz już przeprowadził wiele badań,myśłę ,że się z nami podzieli ciekawymi informacjami.

Także zainterowaniu uczestniczeniem w programie mogą zaproponować jakieś ciekawe badania w danym ćwiczeniu- coś oryginalnego,ciekawego na pewno zainteresuje Scientist BodyBeaver i przeprowadzimy to w programie

Na zdjęcciu-badanie wyciskania hantli leząć ,kontra rozpietki leżąc.

Pewnie jesteście ciekawi,które z tych ćwiczeń jest lepsze na rozwój mięśni piersiowych?

Dowiecie się w programie i będzie okazja sprawdzić to na sobie :)

Wysłana -
Na ten moment nie mogę dać żadnej deklaracji
Wysłana -
Trochę zdjęć z siłowni Łukasza,gdzie odbędzie się cały program

Wysłana -
obserwuję w takim razie, może uda mi się wybrać.
Wysłana -
Zapraszam-jeszcze nie mam pełnej listy gości ale kilku mistrzów/mistrzyń z tego rejonu pewnie się tam pokaże :)
Wysłana -
W programie weźmie także udział znany kulturysta ,ostro przygotowujący się do tego rocznego ,jesiennego sezonu startowego - Paweł Jabłoński.

Na razie jest w trakcie masy .i widać wyrażną poprawę do formy ze stycznia,z poprzedniej Ustawki w Poznaniu.

Wysłana -
Kolejna Gwiazda bodybuildingu-znów będzie okazja podziwiać niesamowitą sylwetkę Małgorzaty Mackiewicz i jej już legendarną kratę naa brzuchu ,która w tym roku zdobyła tytuł mistrzyni Polski w fitness sylwetkowym

Strona 1 z 7
Dodaj odpowiedź