SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuje 2 lata. Nowa rozpiska supli ( prośba o pomoc )

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 966
Witam

Jestem tu w zasadzie nowy choć od prawie 2 lat mam tu konto i zamawiam suple ze sklepu SFD.

Oficjalnie zatem Witam Was serdecznie i proszę o poradę.

Na siłownię chodzę od 2 lat z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu.

Szukałem w google i szukajce na SFD, ale nie znalazłem takiego lub podobnego tematu, który by odpowiedział na nurtujące mnie pytania.

Chodzi o dobór suplementów, które chciałbym wprowadzić/zmodyfikować w swojej diecie.

Nie będę zanudzał, więc przejdę do rzeczy ...

Aktualnie stosuję następujące suple: ( kreatyna mono BioTech; przedtreningówkę STIMUL 8; białko WPC80 Ostrovit )

STIMUL8 okazał się zbyt "mocny" i komfort treningu był średni.

Aktualnie myślę o takim o to zestawie:

1) Kreatyna mono
2) Przedtreningówka ( chętnie coś z BCAA; l arginina; l cytrulina; l glutamina ) Coś ekonomicznego, aby nie trzeba było kupować wszystkiego oddzielnie
3) Białko WPC80

Moje pytanie dotyczy głównie punktu 2. Chciałbym coś co działa i ma w sobie aminokwasy i przeciwutleniacze. Zależy mi na budowie masy mięśniowej bez spalaczy, czy substancji po których będę miał jakieś zejścia potreningowe, silne poty, czy palpitacje serca :) Zależy mi na trzymaniu formy przez cały 1,5-2h trening.

Dziękuje za wszystkie komentarze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12020 Napisanych postów 160360 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234141
gracek20
A powiedzcie co warto do tego zestawu dorzucić. Co jest wartościowe. Tu nie mam doświadczenia.

Glutamina

Beta alanina

Cytrulina

Arginina



zostaw sobie cutruline solo, argi zbedne, zamiast gluty BCAA lub leucyna solo, ktora mozna wrzucic po treningu np
beta ok, kreatyna by sie przydala aby cykl byl pelny

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Przeciwutleniacze są zbędne, można rzec że w okresie okołotreningowym ich nie potrzebujesz bo niszczą twe efekty poprzez minimalizację mikrouszkodzeń we włóknach. Stimul za mocna to trzeba było brać np pół porcji zalecanej i dokupić do tego bcaa.

lepiej Cię wyjdzie kupna solo bcaa i przed treningówki, zapłacisz więcej ale i masz w sumie więcej produktu i to będzie wedy opcja ekonomiczna. Jak jednack chcesz wszytsko w jednym to np https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Pre_Workout_Pro_Series-opis36346.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 966
Dziękuje za radę.

a co Pan powie na temat tego suplementu ?

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Extremall-opis35168.html



Zmieniony przez - gracek20 w dniu 2017-11-02 16:59:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
anubis84
Przeciwutleniacze są zbędne, można rzec że w okresie okołotreningowym ich nie potrzebujesz bo niszczą twe efekty poprzez minimalizację mikrouszkodzeń we włóknach.


ponoc to prawda, a jednak ogladalem ostatnio wypowiedz ifbb pro nt wit c i wg niego obowiazkowo wlatuje w trakcie treningu i tez tak robi. niestety nie podal zadnych argumentow tylko stwierdzil ze tak ma byc i juz i nie pytajcie dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
tu masz mały teścik tego suplemntu https://www.sfd.pl/TEST_EXTERMALL_od_ALLNUTRITION-t1125013.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
http://potreningu.pl/articles/812/przeciwutleniacze-spowalniaja-regeneracje-po-treningu

W 2011 sampa już pisał o tym https://www.sfd.pl/Potreningowa_suplementacja__potreningowe_okno_anaboliczne-t699437-s28.html

W MD czytałem juzdawno o tym tak akurat był poruszany temat Omegi 3

Wiadomo jak w pozywieniu występują one naturalnie ktoś po treningu w poisłku ma rybę (o-3) jakieś kiszonki (vit c) to ok tu raczej chodzi by nie dodawać ich z zewnątrz w sporych dawkach.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
ja to wszystko wiem po prostu zaskoczyla mnie wypowiedz tego prosa, jak rowniez to, ze sam tak robi. jak wspomnialem, nie podal zadnych argumentow, tak wiec pozostaje to dla mnie zagadka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Extremall wspominam bardzo dobrze. Fajny skład, bez zbędnych dodstków. Dobrze mi się po nim biegało jak i wykonywalo treningi. sportów walki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 966
A powiedzcie co warto do tego zestawu dorzucić. Co jest wartościowe. Tu nie mam doświadczenia.

Glutamina

Beta alanina

Cytrulina

Arginina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
wszystko sie nada, kwestia celu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
np - kofeina, tyrozyna - kto co lubi, jeden sobie doda żeń szenia, jakiegoś różańca

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hormon wzrostu

Następny temat

Witamina D3 - suplementacja

WHEY premium