SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzynią:Agnieszka Świtalska Nawrocka -trening Men & Women + super goście

temat działu:

Ustawki treningowe

Ilość wyświetleń tematu: 39786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Zapraszam kolejne osoby-skorzystajcie z niebywałej okazji poznać i potrenować z takimi gwiazdami.


Wiele fanów,uczestników ,zawodników,zawodników obu płci zna Agnieszkę z zawodów kulturystycznych,sędziowała najważniejsze imprezy.




Ale pewnie mniej osób już pamieta ,jak Agnieszka sama występowała na scenie walcząc o najwyższe miejsca.

A jak w ogóle trafiła do tego sportu i jakie były początki już tylko garstka to wie.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Skąd pomysł na trening kulturystyczny u dziewczyny ?

Agnieszka to tzw "żywe srebro" ,ogromne pokłady energii próbowała zużyć w grach zespołowych-koszykówka,siatkówka w czasach szkoły średniej -ale jednak to nie było to.

Wreszcie trafiła na prawdziwą siłownie a że szczęście jej sprzyja-było tam wielu kulturystów i kulturystek startujących w zawodach.

Treningi tam to morze potu a nie lanserka w modnych strojach przy okazałych maszynach i bieżniach .

Agnieszka to przetrwała -zaowocowało to w późniejszych startach.

Tak pisze o swoich początkach :

Zaczęłam trenować jako uczennica liceum, wbrew całemu światu, wszyscy byli przeciwni.

Po dwóch latach treningu pojechalam na zawody po kryjomu przed rodzicami - bo się nie zgadzałi- powiedzialam ze jadę na wycieczke szkolna z klasą...




marzyłam żeby wyglądać jak Corina Everson, Lenda Murray
więc jak prawdziwa kulturystka
trenowalam w każdej wolnej chwili,

Bardzo ciężko, długo czasowo...








Zmieniony przez - masti w dniu 2015-12-19 21:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644



Sukcesy przyszły kilka lat później-jak o tym pisze Agnieszka :






Obiecalam sobie ze kiedyś odniose sukces - wrócę na scenę i wygram..
Mijały lata ukonczylam studia AWF w Poznaniu, wyszłam za mąż razem otworzyliśmy własną siłownię obecnie IRON GYM, urodzilam syna , w koncu uznałam że wreszcie mogę wystartować...
W 2010r wygrałam Debiuty, wygrałam M Śląska , potem MP do 163cm i open ...,









rok później podobnie z tym że na ME (mistrzostwa Europy) w Tiumenie zdobyłam brązowy medal























Zmieniony przez - masti w dniu 2015-12-19 22:32:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Dziś odwiedziny siłowni Iron Gym i spotkanie z Agnieszką.

Było wesoło :)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Dziś ,specjalnie dla Was-zaproszenie od trójki mistrzów





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Trochę zdjęć-było bardzo wesoło ale trening także się zrobiło.:)













...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Jeszcze kilka zdjęć















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
Siema, mysle ze juz mnie tutaj kojarzy troche osob Przygotowuje sie do debiutow 2016, wiec kazdy kontakt z bardziej doswiadczonymi jest cenny Fotka jeszcze cieplutka, ramiona wciaz obolale po treningu z Radkiem Pzdr !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Super że będziesz -na pewno znów się czegoś ciekawego dowiesz + nowe sportowe znajomości .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Zgłaszam się .
Aksel, lat 20 - niektórzy może już kojarzą mnie z poprzednich edycji programów "Trenuj z Mistrzem".
Staż treningowy ponad 4 lata. Dorzucam świeżą fotkę .


/
PS: W przyszłości oczywiście mam plany startowe w kat. kulturystyka - docelowo ekstremalna, początkowo pewnie klasyczna


Zmieniony przez - Aksel w dniu 2015-12-22 23:28:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trójmiasto - oldschool na świeżym powietrzu

Następny temat

Trening nóg z lubiekaszke i Sforcią

WHEY premium