SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzynią:Agnieszka Świtalska Nawrocka -trening Men & Women + super goście

temat działu:

Ustawki treningowe

Ilość wyświetleń tematu: 39772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
również przyłączam się do podziękowań.aktualnie każda rada jest dla mnie na wagę złota, szczególnie od tak doświadczonej zawodniczki jak Pani
1

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
mnie wyjątkowo zainteresowały sugestie co zawodnik ma czuć i myśleć stojąc na scenie - nawet stare koxy słuchały tego, patrząc na Panią z uznaniem:) Wyjątkowe porady.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Koleżanki napisały praktycznie wszystko co sama mogłabym napisać

Spotkanie z Panią otworzyło oczy na pewne kwestie, a z pewnością uświadomiło jak długa droga czeka mnie przed osiągnięciem celu.
Świetne uwagi związane z oceną sylwetki bikini, to jak powinna wyglądać zawodniczka, a szczegółowe opisy które mięśnie pośladków i nóg są "potrzebne" było bardzo ciekawe.
Nie przypuszczałam, że na tyle kwestii trzeba uważać.

Szkoda, że nie usłyszałam tego o czym Wojciech napisał, co trzeba czuć będąc na scenie.

Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będę miała możliwość spotkać się z Panią ponownie, ponieważ tak jak Pani wspomniała czasu było mało żeby wszystko przekazać, a nam przyswoić
1

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Naprawdę był bardzo interesujaco przedstawione niuanse o których nigdy nie słyszałem i nie czytałem.

Agnieszka to kopalnia wiedzy i to nie tylko dla dziewczyn ale i dla facetów.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aga Iron Sędzia PZKFITS
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 106 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2500
Dziękuję jeszcze raz za uznanie, każdy ma swoje przemyślenia związane z tym co lubi, ja przez wiele lat uczestnicze aktywnie -w różny sposób w zawodach ( startuje, sędziuje, kibicuje, obsewuje itd ) pasjonuje mnie to, szanuje i podziwiam ludzi rzetelnie trenujących i startujących w zawodach, nie tylko mistrzów, mogę powiedzieć ..to mój świat, moja pasja;
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Pierwsza część filmu z tego wydarzenia





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Kolejna część tego treningu i programu-pewnie każdy się tu znajdzie :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Było trochę (czyli bardzo dużo :) ) ważnych imprez -stąd kolejny odcinek z tego treningu dopiero dziś.

Występują już zawodnicy i zawodniczki,które wystartowały w tegorocznych Debiutach.

Tu są na miesiąc przed startem



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Dziś kolejny film z tego super treningu z Agnieszką.

Moża obejrzeć także zwycieżcę kategorii kulturystyka klasyczna na Arnold cassic Huberta Kluczyńskiego i oczywiście innych mistrzów i mistrzynie.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Ostatnia częśc filmu z tego wydarzenia.
Bardzo interesująca dla osób chcących startować lub tylko poprawić amatorsko sylwetke.




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trójmiasto - oldschool na świeżym powietrzu

Następny temat

Trening nóg z lubiekaszke i Sforcią

WHEY premium