SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzem : Marek Kołecki i forumowicze SFD-Trening Pleców na Całe Życie !!!

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591












Udało mnie się zorganizować trening z aktualnym ,z przed dwóch dni dosłownie - vice mistrzem Polski weteranów do lat 59 - kulturystą Markiem Kołeckim


Tak Marek zdobył ten tytuł :






Miejsce :

Słodkiewicz Gym & Fitness,Poznań, Os Piastowskie 25



Termin:

19 listopad godzina 11:00


Trenowane mieśnie


Trening mieśni pleców,który zapamietają Wasze ciała i umysły




Zainteresowanych w wzieciu udziału w treningu z Markiem Kołeckim:należy podać :


-aktualne zdjęcie

-info o sobie

-dane antromometryczne- wzrost,waga,wiek,staż treningowy









Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-11 12:48:35

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-11 13:00:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Konkurs podciągania na drążku-zaliczenie 10 powtórzen poprowadziła zawodniczka fitness Julia Cugier




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Zgłaszam się! Bardzo chętnie potrenuje i porozmawiam z zawodnikiem starej szkoły .
Aksel 188cm/ ok 112kg / staż ponad 5 lat/ w tym roku będzie 21 lat :).




Zmieniony przez - Aksel w dniu 2016-10-13 16:07:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Oczywista oczywistość że być muszę. Wiek 40, waga 78, wzrost 172, staż...oj będzie parę ładnych lat. Fotkę zapodam jak zrobię aktualną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
No tak - weterani się pojawili-bedzie super trening :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Kulturyści weterani po piećdziesiątcę nie są już tak bardzo znani,jakich młodsi koledzy.

Trochę informacji o Marku Kołeckim:


Sport i siłownia kroczyły ze mną od szkoły podstawowej. Początku to letkoatletyki, średnie dystanse, nagle tak jak większość, zapałałem miłość do piłki kopanej.
Trochę się tu działo w pozytywnym znaczeniu.
Turniej Złota Piłka i wygrana w finale. Później Olimpiada Młodzieży i 2 miejsce.

Po piłce zapałałem do indywidualnej rywalizacji, padło na zapasy i tam trochę sukcesów. Lecz tu odnalazłem to drogę jaka jest siłownia zaczeło się wkręcać na maksa.

Po kontuzji jaką odniosłem (łąkotka) zabieg !
Zostało mi tylko dźwiganie klamotów by utrzymać wmiarę swą sprawność fizyczną.

Po rekonwalescencji, kilku kolegów namówiło mnie na grę w piłkę ręczną w AZS Warszawa.
Tochę na początku trudno było się odnaleźć lecz chart ducha i wola walki pozwoliły przerwać.
Z tamtąd trafiłem do wojska kontynuując grę w Hetmanie Zamość do kolejnego meczu i kontuzji barku za sprawá brutalnego faulu.
Zabieg ?
Nie, to koniec kariery w latach 79-80 to śruby i niepełnosprawność.
Jedynym ratunkiem to obudowanie barku mięśniami i tak trafiłem na drogę która jest ta która przynosi mi fanów.

Kilka lat treningu i pada propozycja bym wziął udział w internetowym turnieju.

Jako najstarszy zawodnik plasuję się na 3 miejscu.
To dało kopa do poważnego myślenia o scenie.

Debiut MP weteranów i wygrałem w Zabrzu.
Nominacja do kadry na MŚ w Turcji.




Pierwsza impreza takiej rangi to płacone frycowe ale i sukces.
W bardzo mocnej obsadzie 8 miejsce.




Dwa lata ciężkiego treningu by być lepszym i znów sukces MP Mińsk Mazowiecki.
Powołanie na MŚ Budapeszt.




Wychodzę w drugim pozowaniu i zostaję na trzecie.
Może coś zawaliłem pozowaniem.
Ostatecznie ląduję na 9 miejscu.

Kolejne MP Kielce srebro przegrane z Albertem Szczygielskim (późniejszy brąz na ME).

Kolejne przygotowania w cyklu 2 letnim i wpadka.
3 miejsce na MP Katowice zaczynam się bić z samym sobą czy kontynuować scenę.



Decyzja zapadła w kwietniu, pomoc w suplementacji od Atleta Łódź i przecież że moje rodzinne miasto Warszawa jest organizatorem MP juniorów i weteranów.


Rozpoczynam w raz z moim trenerem Markiem Kazimierczukiem ostrą jazdę.
Radykalna zmiana treningów i diety dały efekt 2 miejsce.



Tak pokrótce wyglądała moja droga do miejsca w którym się znalazłem i będę kroczył tą drogą bo to jest to.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345902
Zgłaszam się na ustawkę z Mistrzem: Marek Kołecki
Jawor50--57 lat,waga--92 kg--wzrost 182 cm--zdjęcie troszkę zamazane -lecz wstawiam aby zaklepać miejsce dla siebie w ustawce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Jawor-ogólnie to lecą dwa programy,dwie imprezy-trening z Markiem Kołeckim i dodatkowo Ustawka treningowa SFD.


Rozumiem,że chciałbyć z Markiem choć jedno ćwiczenie na plecy zrobić-myślę,że cię chłopaki puszczą-czyli Aksel i Maceek.

Do tego będą fajne konkursy testujace plecy-Marek wymyślił dwie fajne propozycje -ja też mam kilka w zapasie.


Ze względu na zainspirowanie mnie przez Chłopaków z + 35 będzie też podstawowy konkurs zaliczeniowy:

10 podciągnięć na drążku nachwytem- nagroda : indywidualne,dedykowane zdjęcie z Mistrzem Markiem Kołeckim



Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-25 16:44:16

Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-25 16:44:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masti
Jawor-ogólnie to lecą dwa programy,dwie imprezy-trening z Markiem Kołeckim i dodatkowo Ustawka treningowa SFD.



Masti coś tu zamotałeś
Wyjaśnij jak "chłop krowie na rowie"
Dla kogo jedna impreza a dla kogo druga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
To jest proste...jedną ręką ciągniesz na Treningu z Mistrzem a drugą na Ustawce SFD:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
No właśnie-Macek to dobrze wytłumaczył :)

Ogołnie to prosta sprawa : z Mistrzem może trenować ograniczona liczba uczestników,by ten trening był dobry ale zrobimy rotację na poszczególne ćwiczenia by zainteresowani sami poczuli jak to się trenuje z takim zaawansowanym wyczynowym kulturystą ,jak Marek.

A najprościej-po prostu przyjedź i będzie super :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2016-10-25 19:33:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Fajne zdanie ostatnio napisał nasz pro Marek Olejniczak ,dotyczące właściwoście treningu mieśni pleców.

Świetnie prezentuje bardzo obrazowo to zagadnienie:


Kończę budować lotnisko...teraz zacznę ustawiać na nim samoloty

Marek"Oley"Olejniczak


Myśłę, że będzie okazja zrobić jedno i drugie w praktyce z Markiem Kołeckim



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lukas Osladil IFBB Pro

Następny temat

Skład Reprezentacji POLSKI NA MŚ w Kulturystyce – BENIDORM 2016

WHEY premium