SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Mistrzem:Paweł Maćkowiak i SFD-trening kulturysty klasycznego

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 6068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Szykuje się kolejny ciekawy program-tym razem kulturysta klasyczny Paweł Maćkowiak,zwycięzca kategorii kulturystyka klasyczna + 180 cm na tegorocznych Debiutach we Wrocławiu,zaprezentuje swój trening.







Jego partneram treningowym,w ramach co miesięcznej motywacji będzie także Kolos.

Dodatkowo szukamy jednego, dwóch forumowiczów zainteresowanych udziałem w tym treningu.


Termin

11-03-2017,godzina 11:00


Miejsce :

Słodkiewicz Gym & Fitness

Poznań, Os Piastowskie 25


Kandydaci do treningu z Pawłem Maćkowiakiem zamieszczają swje aktualne zdjęcie,podają wagę i wzrost.




Tak Paweł walczył o złoto na Debiutach :
















Zmieniony przez - masti w dniu 2017-02-20 20:31:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Hey,hey :D
Kiedyś robiłem tu na forum spore zamieszanie, pewnie stara gwardia mnie może pamiętać :)
był nawet własny dział i udało się wygrać konkurs na najlepszego moderatora...
Wiele lat byłem aktywnym czlonkiem, zreszta chyba statystyki jeszcze jakieś są.
Nadal uważam się za członka sfd, bo poznałem tu wiele osób w realu, chociaż mniej już pisze z braku czasu.


Jestem też Pawła dobrym kumplem i chętnie z nim poćwiczę.

Ale jako, że mam możliwość trenowania z nim również bez takich eventów nie będę zajmował miejsca jak znajdzie się ktoś inny :)

Zdjęcie z formy letniej. Miałem mały wypadek i aktualnie naprawiam się, nie mam niestety zdjęcia z teraz.


Pozdrawiam xD

Cichy-Figa

1

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Aksel lat 22 w tym roku, Wzrost 188cm waga 108kg obecnie jestem na etapie roztrenowania a od czerwca planuję rozpocząć okres rozbudowy masy pod przyszłoroczne debiuty 2018 .
Gdyby nie fakt, że musiałem zrezygnować z zawodów byśmy byli w tej samej kategorii na scenie .
Dlatego z miłą chęcią poćwiczę razem ze złotym klasykiem i być może dowiem się czegoś ciekawego od bardziej doświadczonego starszego kolegi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Panowie-idealnie pasujecie do tego programu- bierzecie udział.:)

W takim układzie mamy komplet:

1.Paweł Maćkowiak
2.Kolos
3.Cichy Figa
4.Aksel



Paweł proponuje trening barków i tricepsów-będzie ostro !!! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 13
Witam,
super sprawa taki trening. Jeśli da rady jak najbardziej chciałbym spróbować swoich sił ;)
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Bialas90 wrzucaj zdjęcie i trochę o sobie-bedziesz jako rezerwowy,więc bądź gotowy do programu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Już w tą sobotę spotykamy się na trengu z Pawłem Maćkowiakiem-zwycieżcą tegorocznych Debiutów w kulturystyce klasycznej + 180 cm

Praktycznie partnerów treningowych mamy też dobranych ale jak jest ktoś chętny zobaczyć ten trening lub potrenować równolegle-tensam trening-zapraszamy.

Kulturystyka klasyczna ma to do siebie ,że często na zawodach można szybko zająć wysokie miejsce-jeżeli genetycznie ma się wzorową klasyczną budowę.

Przykładem jest ostatni sukces Polaka na Arnold Classic


Marcin Kotleszka 2 miejsce w kulturystyce klasycznej powyżej 180 cm


Dlatego warto spróbować,na początek przymierzyć się do mistrzów na treningu.

Może jakiś super talent się objawi?

Od klasyka zaczynał Emil Kaleński(po prawej),dziś potężny kulturysta o masie na zawodach w okolicach 116 kg










Zmieniony przez - masti w dniu 2017-03-07 12:23:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Tak zmieniała się forma Pawła przed Debiutami




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Koszulki SFD na program już dotarły-super się w niej prezentują atletyczne sylwetki.

Jeżeli nie wybieracie się na nasze programy treningowe-warto juz przez sezonem kulturystycznym (czyli latem :) ) sobie takiego termoaktywnego tank topa sprawić.


Na zdjęciu właśnie w takiej koszulce -jeden z naszych forumowiczów Fanslaska, podczas startu na zawodach trójboju siłowego w Szkocji.


Dojechały także bardzo cenione przez kulturystów napoje firmy Activlab

-BCAA Xtra


-BCAA Xtra z kofeiną








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Za niecałe cztery godziny rozpocznie się trening z naszą dzisięjszą Gwiazdą-Pawłem Maćkowiakiem.

Może uda nam się dowiedzieć coś więcej o przygotowaniach i drodze do sukcesu w kulurystyce klasycznej.

Zobaczymy też jaki sposób trenuje się barki-bardzo ważną grupę mieśni,szczególnie u klasyków,gdzie mając do dyspozycji nkretnie wyliczona masę mięśni-trzeba je jak najbardziej efektywnie rozłożyć-by odnieść sukces na zawodach.

A ,że nie jest to łatwe-wie każdy trenujący-wiadomo-marzenia o super ramionach-klacie ,lub innej wybranej grupie mieśni-koliduje w pewnym stopniu z sylwetką kulturysty klasycznego-gdzie wszystko musi być w idealnych proporcjach i z odpowiednimi akcentami.

Druga grupa mięśni -to tricepsy-też konkretnie wpływają na wygląd i masę ramion oraz dobrze podkreślalą całą sylwetkę.


Zobaczymy także ,jak Kolos sobie poradzi w takim, już konkretnym treningu z wyczynowym zawodnikiem.

Barki ,tricepsy ma bardzo silne ale młody Aksel,jak widać z innych programów,też lubi nałożyć konkretne ciężary w tych ćwiczeniach.


Paweł ,po wczorajszym treningu był mocno osłabiony-mam nadzieję,że na dziś jest już na maxa zregenerowany,bo partnerów treningowych będzie miał bardzo wymagających :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728634
Trening zrobiony,wszyscy napakowani i zadowoleni kilka zdjęć na początek :









Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konferencja PEI (18 marca 2017)

Następny temat

Kalendarz IFBB amatorów na rok 2017

WHEY premium