SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuję bo lubię/ Crossfit według Moralnego/aktualne fotki s.16

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Morales_37 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie wszystkich w moim dzienniku

CEL
Głównym celem jest osiągnięcie zadowalającej wytrzymałości. Nie będę robił pomiarów i wrzucał zdjęć, bo sylwetka i tak się ukształtuje. Zresztą za aktualną formę Bull może zabrać mi moda, więc lepiej nie będę go prowokował
Powód przerwy w treningach? Zmiany w życiu osobistym i kontuzje. Ostatnio problemy z kolanem - jakoś się uporałem i jest całkiem nieźle. Unikać muszę biegania po twardych nawierzchniach. Drugi problem to kręgosłup. W zasadzie to powinienem udać się do fizjo, ale brak mi czasu i tak się bujam.

Jeśli chodzi o wyniki to co tydzień będę testowo wykonywał poniższy trening dla sprawdzenia efektów:

100 przysiadów
6 podciągnięć
6 pompek

80 przysiadów
12 podciągnięć
12 pompek

60 przysiadów
18 podciągnięć
18 pompek

40 przysiadów
24 podciągnięcia
24 pompki

20 przysiadów
30 podciągnięć
30 pompek

Jeśli dojdę do momentu, w którym wykonam go w całości to wymyślę coś nowego. Na razie barierą dla mnie jest zrobienie 30 podciągnięć. Moja aktualna forma jest słabiutka i pozwala mi na zrobienie 10.
Jeśli chodzi o drążek, to będę się stosować do tego, co pisze Charles Poliquin.

SPRZĘT
Dysponuję drążkiem i hantlami. Na chwilę obecną wystarczy mi to do zrobienia fajnych treningów.

TRENINGI
Na początek nieco bardziej lajtowe, czyli takie jakie jestem w stanie wytrzymać Z czasem zacznę łączyć ćwiczenia w obwody i robić je na czas.
Zacząłem też biegać po lesie. Teren jest fajny, bo są spore górki i można robić dobre podbiegi

MICHA
Bez szaleństw. Nie zamierzam niczego liczyć. Całość polega na wykluczeniu tego, co nie nadaje się do jedzenia.
W każdym razie nie zamierzam unikać niczego, co dała nam natura. Czyli mięso, jaja, ryby, owoce, warzywa, orzechy, zboża.


To tyle na początek.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2012-03-21 20:57:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 458
Jak mogę dorzucić kamyczka to taki prosty patent żeby nie wydawac za wiele na suple z cyklu odnowa stawów....1 łyzka galaretki (jakakolwiek - chyba że bardzo liczysz węgle tak jak ja to trzeba czytać etykiety) + łyżeczka zwykłej żelatyny wieprzowej. Wszystko razem zalać wodą i pic 2 razy dziennie. Działa - na łykanie samej żelatyny nie miałem siły a rozpuszcznie jej w wodzie wcale nie pomagało....A jeszcze jedno - ładuj imbir do wszystkiego: mięso, białe serki, kawa (zmniejsza zapalenia stawów) i białe części pora (ta sama funkcja) - por można blanszować żeby nie było gazowania po posiłku...

siła, siła,siła.....bez wymiarów hulka:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 11349 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35553
śledzę! i kibicuję!

Redukcja 2012:http://bit.ly/yQSA4V
Nigdy nie twierdzilam ze jestem normalna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Powodzenia. Drążek to koszmar jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5434 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41059
o co ja za dziennik znalazłam będę zaglądać, powodzenia!

http://www.sfd.pl/t856312.html
http://tnij.com/5Rd9Z

In both architecture and human beauty, form follows function - Mark Rippetoe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam w domu bro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to zaczynamy.

środa, 21.03.2012

TRENING
Dumbell snatch (podrzut sztangielki jednorącz)
8x15kg
8x15kg
8x15kg
8x15kg
8x15kg

Razem 5 serii po 8 podrzutów.

W zasadzie to od tygodnia już coś robię i to nie jest pierwszy trening po przerwie. Ale z pewnością najcięższy z dotychczasowych.
Po południu czeka mnie jeszcze bieganie, pewnie jakaś godzinka.

Wrażenia

Na razie nic nie boli, kolano spokojnie wytrzymuje. Jedynie trochę przyjemności z zakwasów mam
Planu na razie konkretnego nie ułożyłem, robię to z dnia na dzień do póki nie będę mógł zacząć prawdziwych treningów, czyli jeszcze jakies 2 tygodnie rozruchu, potem będzie konkretnie.
Yosia, a już myślałem, że się ukryję w dziennikach
Majka to razem będziemy się dopingować
Sis, wreszcie Powiem Ci tylko, że od tych paru dni kiedy zacząłem czuję się zaj**iście
Kotlet, wszystko można zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wujek Moralny wrócił
Zdrowia i powodzenia
Czuj się obserwowany

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo, no wreszcie Saideczka zajrzała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
O siemasz, mam nadzieję że wytrwasz trochę w swoich postanowieniach. Jedziesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrobiłem właśnie lajtowy trening, czyli pobiegałem po lesie
Czas - 55 minut
średni puls - 151
maksymalny puls - 182 (przy podbiegu na górkę)

A to górka na którą biegałem
Średni puls tak na prawdę powinien być większy, bo pulsometr zaliczył też czas marszów i odpoczynku po górce. Zresztą i tak jest wysoki i widać brak wytrenowania.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Bede zagladal

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Parę nieznanych ćwiczeń dla twardzieli - extremalna wytrzymałość, siła, sprawność!

WHEY premium