SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

Treningi bez pary

Wysłana -
Siema. Jestem świeżakiem na forum a raczej synem marnotrawnym więc proszę o wyrozumiałość

Na treningi MT śmiagałem dosyć długo, w małym mieście. Fajnie się wszystko układało aż wyjechałem do dużego miasta i tutaj nie mam partnera do treningów.

Pytanie brzmi: jak to jest, kiedy chce się iść na sekcje i nie ma się gościa do pary? Na wcześniejszej sekcji, zwawsze każdy przyprowadzał ziomka, ja tutaj jestem sam i wydaje mi się, że na treningach będzie parzysta liczba osób. Jest ktoś z Was kto śmigał bez ziomka? jak wyglądają treningi? w 3 mma czy mt średnio chyba trenować. Wiadomo, że jak są jakieś tlenówki etc to lajtowo ale jak jest nauka techniki to chyba słabo to wygląda.

Dajcie mi jakieś opinie, kto był albo kto zauważył. Nie chce wjeżdżać na obcy teren i być kulą u nogi dla innych, przeszkadzać w treningach itd.

Pzdr.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Idź na trening i nie p******. Najwyżej trener Ci powie "trenuj z Heńkiem w żółtej koszulce". Temat wyczerpany.
Wysłana -
Musisz iść tam i im wp!erdolić . Problem trenowania bez pary est straszny , jeżeli spoko klub to ma worki najwyzej postawi cie na worek , ewentualnie da rade we trzech trenować mma lub mt . Nowy klub to i tak odstawać bedziesz od stabdartów klubu . prosdte , bedziesz silny to bedziesz miał pare
Wysłana -
Jap******e w czym problem cwiczysz z tym kto nie ma pary i tyle.


Zmieniony przez - Kuba1999w w dniu 2017-05-05 22:16:56
Wysłana -
Ew. jak trener mówi-dobieramy się w pary-to podnosisz ręke jak do odpowiedzi w szkole i ktoś do ciebie dochodzi
Wysłana -
Dziwny problem. Jak koledzy wyżej napisali. Zawsze się ktoś znajdzie, a jak nie to z trenerem będziesz robił i tyle :)
Wysłana -
Byłem w 3 klubach w sumie ,zawsze chodziłem bez pary.Nie jest to żaden problem i jeszcze można spotkać spoko ludzi
Wysłana -
Idz po prostu na trening, pewnie tam juz jest ktos z podobnym problemem. I masz juz kumpla do treningu. Jak nie to bedziesz z trenerem smigal. Ja smigalem z trenera zona, a on wychowuje teraz moje dzieci nie wiedzac o tym Joke oczywiscie... Sorry ze zartuje w tak powaznych kwestiach. Idz na trening!
Wysłana -
odnoszę wrażenie że takie umawianie się zawsze z tą samą osobą to nawet trochę problem :D każdy jest inny i lepiej się rozwija jak się ćwiczy z różnymi osobami.
Wysłana -
Idz na trenign zawsze ktos nie ma pary wiec napewno kogoś ci znajda. U nas b.duzo osob chodzi w pojedynke i zawsze ktoś do pary sie znajdzie
Wysłana -
Nawet lepiej jak nie idziesz z ziomkiem. Każdy trening powinien być z kimś innym i trener raczej powinien zwracać na to uwagę.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź