SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi bez pary

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 343
Siema. Jestem świeżakiem na forum a raczej synem marnotrawnym więc proszę o wyrozumiałość

Na treningi MT śmiagałem dosyć długo, w małym mieście. Fajnie się wszystko układało aż wyjechałem do dużego miasta i tutaj nie mam partnera do treningów.

Pytanie brzmi: jak to jest, kiedy chce się iść na sekcje i nie ma się gościa do pary? Na wcześniejszej sekcji, zwawsze każdy przyprowadzał ziomka, ja tutaj jestem sam i wydaje mi się, że na treningach będzie parzysta liczba osób. Jest ktoś z Was kto śmigał bez ziomka? jak wyglądają treningi? w 3 mma czy mt średnio chyba trenować. Wiadomo, że jak są jakieś tlenówki etc to lajtowo ale jak jest nauka techniki to chyba słabo to wygląda.

Dajcie mi jakieś opinie, kto był albo kto zauważył. Nie chce wjeżdżać na obcy teren i być kulą u nogi dla innych, przeszkadzać w treningach itd.

Pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Faktycznie. Straszny zastój teraz jest tutaj. Pamiętam jak jeszcze były "Tradycyjne" to tak wysoko temat był max sprzed tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Idź na trening i nie p******. Najwyżej trener Ci powie "trenuj z Heńkiem w żółtej koszulce". Temat wyczerpany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224
Musisz iść tam i im wp!erdolić . Problem trenowania bez pary est straszny , jeżeli spoko klub to ma worki najwyzej postawi cie na worek , ewentualnie da rade we trzech trenować mma lub mt . Nowy klub to i tak odstawać bedziesz od stabdartów klubu . prosdte , bedziesz silny to bedziesz miał pare
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jap******e w czym problem cwiczysz z tym kto nie ma pary i tyle.


Zmieniony przez - Kuba1999w w dniu 2017-05-05 22:16:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ew. jak trener mówi-dobieramy się w pary-to podnosisz ręke jak do odpowiedzi w szkole i ktoś do ciebie dochodzi

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Dziwny problem. Jak koledzy wyżej napisali. Zawsze się ktoś znajdzie, a jak nie to z trenerem będziesz robił i tyle :)

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2576
Byłem w 3 klubach w sumie ,zawsze chodziłem bez pary.Nie jest to żaden problem i jeszcze można spotkać spoko ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Idz po prostu na trening, pewnie tam juz jest ktos z podobnym problemem. I masz juz kumpla do treningu. Jak nie to bedziesz z trenerem smigal. Ja smigalem z trenera zona, a on wychowuje teraz moje dzieci nie wiedzac o tym Joke oczywiscie... Sorry ze zartuje w tak powaznych kwestiach. Idz na trening!
1

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
odnoszę wrażenie że takie umawianie się zawsze z tą samą osobą to nawet trochę problem :D każdy jest inny i lepiej się rozwija jak się ćwiczy z różnymi osobami.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 24 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 831
Idz na trenign zawsze ktos nie ma pary wiec napewno kogoś ci znajda. U nas b.duzo osob chodzi w pojedynke i zawsze ktoś do pary sie znajdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Nawet lepiej jak nie idziesz z ziomkiem. Każdy trening powinien być z kimś innym i trener raczej powinien zwracać na to uwagę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACB jiu jitsu 5 warszawa

Następny temat

Porady co do treningów

WHEY premium