SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi Boksu a cała otoczka dieta biegi Dość Ciężki Temat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
Witam Ciężki temat ale jeżeli ktoś chce pomóc będę wdzięczny zacznę od tego że na forum to mój pierwszy post jeżeli źle trafiłem to proszę o przeniesienie tego posta.Do sedna Cierpię na bardzo silną nerwicę lekową oraz agorafobię w skrócie jest to zaburzenie polegające na tym że człowiek nie jest w stanie wyjść z domu czasami nawet z pokoju do tego odczuwa bardzo silne lęki ataki paniki ale nie o tym ten temat wielu lekarzy proponowało mi świetne kuracje psychotropami natomiast ja postanowiłem zwalczyć to inaczej po prostu sportem i udało się choć kilka razy znów wracałem do łóżka od dwóch miesięcy działa natomiast potrzebuje pomocy w zakresie treningu z względu na brak ruchu (z pracy do pracy praca siedząca) mam trochę nadwagi ćwiczę boks od pół roku ale z takimi przerwami że można uznać to za pierwszy miesiąc prawdziwych trenerów nie szkoda mi pieniędzy bo wiem że zdrowia nie można kupić wiec mam trenera indywidualnego jeśli chodzi o boks natomiast już nie stać mnie na dietę zakupioną wiec staram się komponować ją sam wiem że do boksu najważniejsze są nogi wiec zacząłem biegać co sprawia mi ogromny problem bo jest to na zewnątrz na siłowni mniejszy ale również trudny jestem w stanie przebiec tylko 1,2km potem padam przez co na treningach kondycja u mnie jest bardzo słaba i tutaj najważniejsza cześć jakie treningi jestem w stanie wykonywać na siłowni również na zewnątrz typowo pod boks biorąc pod uwagę że nie mogę za długo tam przebywać wierze że to z czasem się zmieni już jest o wiele lepiej co zrobić z tym bieganiem ponieważ po dobrych dwóch tygodniach zawszę maksymalny zakres szybkości biegu jak i dystansu to 1.2/1,3 km prawie wcale to się nie zmienia tak samo kondycja nie zależy mi na świetnej figurze muszę być po prostu trochę szybszy bardziej ruchliwy Jakie byście polecali ćwiczenia na siłowni typowo pod boks i oczywiście co można zrobić aby efektywność tych biegów się zwiększyła wiem że mogę iść do lekarza wziąć leki i po prostu w tym tkwić ale wierzę że da się z tym wygrać Z góry dziękuje za pomoc właśnie i parametry 164 wzrostu 77.1kg wagi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136781
Napisałeś to tak chaotycznie że nie idzie zrozumieć
jakie treningi jestem w stanie wykonywać na siłowni również na zewnątrz typowo pod boks - to chcesz ćwiczyć na zewnątrz czy na siłowni? Bo siłownia jest pomieszczeniem

Poza tym, co Ci dadzą jakieś specjalistyczne wymyślne składanki jeśli chodzisz na treningi w kratkę i nie masz kondycji? Zaciśnij zęby, ściśnij poślady i zapieprzaj do klubu 2-3 tygodniowo, od samej regularności nabierzesz kondycji i lekkości. Na siłowni rób bieżnię, ergometr wioślarski, poczytaj o treningach metabolicznych:
http://www.body-factory.pl/showthread.php?1710-Interwały-od-A-do-Z-poradnik-teoria-i-praktyka-cz-1
http://www.body-factory.pl/showthread.php?1979-Interwały-od-A-do-Z-poradnik-teoria-i-praktyka-cz-2
http://www.body-factory.pl/showthread.php?2359-Interwały-od-A-do-Z-poradnik-teoria-i-praktyka-cz-3
http://www.body-factory.pl/showthread.php?12105-Interwały-FAQ-bieganie-HIIT-sprinty-crossfit-tabata-IBUR-2017-02-09!! - rozpiski, opisy, wytłumaczone jak krowie na rowie

Dieta: masz pewnie nadwagę, ja bym zrobił na Twoim miejscu pełne badanie krwi i profilu hormonalnego żeby wykluczyć problemy hormonalne, po czym zacząć stosować dietę redukcyjną. Na Twoim miejscu poczytał bym o diecie low carb albo nawet zainteresował się dietą tłuszczową, przynajmniej dopóki nie wytniesz się do kostki na brzuchu.

Podsumowując: regularne treningi na ringu, regularne cardio i regularne treningi obwodowe, takie, które jesteś w stanie zrobić i którymi ćwiczyć regularnie przez pełny mikrocykl treningowy, czyli jakieś 6-8 tyg.


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-04-22 11:54:32
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
Gats 2
Napisałeś to tak chaotycznie że nie idzie zrozumieć
jakie treningi jestem w stanie wykonywać na siłowni również na zewnątrz typowo pod boks - to chcesz ćwiczyć na zewnątrz czy na siłowni? Bo siłownia jest pomieszczeniem

Chodziło mi o to że nie zawsze jestem w stanie wyjść na siłownie natomiast treningi boksu są regularne 3 dni w tygodniu bynajmniej od tego czasu o którym wspominałem wiec również chce doprowadzić się do takiej systematyczności na siłowni głownie bieganiu ale jeżeli nie mógłbym chciałbym po prostu mieć możliwość zrobienia tego pod blokiem nie będzie dla mnie wtedy to takie trudne dlatego pytałem o ćwiczenia typowo pod boks na siłowni ale również takie które mógłbym wykonywać tylko w domu jeśli źle sprecyzowałem to wybacz ale o to dokładnie mi chodziło i bardzo dziękuje ci za odpowiedz.



Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-04-22 11:54:32


Zmieniony przez - Czarny211 w dniu 2017-04-22 19:08:34

Zmieniony przez - Czarny211 w dniu 2017-04-22 19:10:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Nie biegniesz na całą p***ę, przynajmniej zrozumiałem, że tak robisz, a powoli. Trucht na początek jest najwłaściwszy. Powoli dokładać kilometrów i będzie ok. Poza tym skakanka jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapisz się do takiego klubu, gdzie po trzech treningach w tygodniu nie będzie Ci przychodziła do głowy inna aktywność fizyczna. Są takie kluby i na początek na tym bym bazował. Chodź regularnie i to powinno wystarczyć na początek. Musisz podciągnąć ogólną sprawność, żeby myśleć o dodatkowych treningach. Będziesz wiedział jakie masz braki itp. Doświadczeni koledzy z klubu powiedzą co robią oprócz zajęć. Niektóre kluby są bardziej techniczne, inne wydolnościowe. Nie ma jednego programu na dodatkowe treningi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Policja,wojsko może coś innego ?

Następny temat

FURO "wiatr i fale"

WHEY premium