SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening zawodowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu zacząłem poważnie myśleć żeby zająć się sportami walki zawodowo, ale w każdym klubie w moim mieście treningi prowadzone sa grupami (nawet do 30 osób) i ciężko jest sie przygotowywać typowo pod zawody, robić sparingi z trenerem, itu moje pytanie. Czy są kluby uczące przygotowujące pod karierę, 1vs1 z trenerami/sparing partnerem ? Możecie podać przykłady?
Druga zagwostka to co trenować, żeby miało to sens ?
Czy łączyć kickboxing z mma ? Czy to bezsens?
Licze na pomoc
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Buumeek
Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu zacząłem poważnie myśleć żeby zająć się sportami walki zawodowo, ale w każdym klubie w moim mieście treningi prowadzone sa grupami (nawet do 30 osób)

Prawie każdy zawodowiec w takim klubie zaczynał...
Buumeek
i ciężko jest sie przygotowywać typowo pod zawody, robić sparingi z trenerem

No właśnie te kluby często po to są, aby się w nich pod zawody przygotowywać... Każdy tak robi. Trener nie jest od tego żeby robić z nim sparingi, ale od tego żeby prowadzić trening (nie znaczy to że z trenerami nigdy się nie spraruje, ale to nie jest ich funkcja i na dobrą sprawę to oni mogą się nawet nie rozgrzewać)
Buumeek
Czy są kluby uczące przygotowujące pod karierę, 1vs1 z trenerami/sparing partnerem ? Możecie podać przykłady?


Tak, właśnie te o których pisałeś wyżej... są lepsze i gorsze, jak napiszesz miasto to ktoś może coś poleci, ale taka jest funkcja większości klubów...
Buumeek
Druga zagwostka to co trenować, żeby miało to sens ?
Czy łączyć kickboxing z mma ? Czy to bezsens?


Zależy od celów...
1

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Zauważ, że większość topowych zawodników nie trenuje indywidualnie. Trenują z całymi grupami może nie z grupą 30 osób. Zerknij na Ankos, Berserker i inne większe kluby, w których są zawodowi zawodnicy.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To tak nie działa ze wczesniej się nic nie trenowalo i nagle ma się kaprys by być zawodowcem i szuka się klubu który tworzy ludzi którzy zawodowo się z tego utrzymują. Idzie się do normalnego klubu i trenuje. Jeśli jest się dobrym to ewentualnie jakaś kariera amatorska, a jak jest się naprawde dobrym to może zawodowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Buumeek zacznij najpierw od treningów w klubie razem z innym i czas zweryfikuje, czy jesteś na tyle dobry, by być jedynym z najlepszych w klubie. Było już wielu, którzy mieli aspiracje na bycie mistrzami UFC, a po kilku treningach zdali sobie sprawę, że treningi to nie jest bułka z masłem zwłaszcza jeśli chce się coś osiągnąć w tym sporcie.
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2576
Powiem tak jeśli Ci zależy i jesteś w stanie się poświęcić masz szansę wybić się nawet w wieku 20+(mówię o amatorce).Sam zacząłem ćwiczyć w wieku 25 lat i miałem szansę na walki amatorskie(choć ćwiczę obecnie jakoś 15 miesięcy).Klucz do sukcesu to sumienna i ciężka praca,przykładanie się do treningów,a wtedy trener w takiej grupie 30 osób może Cię zauważy.Mnie po jednym ze sparingów zaprosił do grupy zaawansowanej.Wtedy zdajesz sobie sprawę ile pracy przed tobą.Mimo,że nie trenuję długo to jakieś tam przeżycia mam jak chcesz coś wiedzieć to chętnie pomogę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 412 Wiek 52 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5816
Jest cos takiego jak treningi indywidualne, masz kase to sprobuj, wtedy bedziesz sam na sam z trenerem ,pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepszy klub BJJ w warszawie

Następny temat

Jakie ochraniacze kupić do zawodów karate ?

WHEY premium