SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening z prirytetem na łapy do oceny 4-5 razy w tygodniu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 673
Witam
Trenuje regularnie od 5 miesięcy. Przez 3 miesiące rosłem aż zatrzymałem się na mojej "naturalnej wadze" 90kg i 39cm w łapie. Zawsze to był mój taki wyjściowy stan. Ręce bardzo słabo mi zawsze rosły a od dwóch miesięcy wszystko stoi w miejscu. Robiłem zazwyczaj po 8 - 9 serii maksymalnie na daną grupę mięśniową, ale w innym temacie napisano mi ze mialem za delikatny trening więc postanowiłem go zrewidować.

Niewiem czy to ma znaczenie ale przy trenowaniu rąk jakoś za specjalnie ich nie czuje, nigdy niemam na nich zakwasów, to samo łydki, nigdy niemam zakwasów i nieczuje ich podczas treningu a najsłabsze są u mnie wlasnie łydki i ręce. Ale wydaje mi się że robie technicznie dobrze.
Od miesiąca dorzuciłem też testo enan 250ml e4d


Poniedzialek
(klata + triceps)

Wyciaskanie na poziomej (5 serii) 12,10,10,8,8
Wyciskanie hantli w lekkim skosie w góre (4 serie) 12,10,10,8
Rozpiętki (4 serie) 10,10,8,8

Wtorek - przerwa

Środa
(Plecy + biceps)

Martwy ciąg (12,10,9,8)
Ściąganie drążka do karku (12,10,10,8,8)
Przyciąganie sztangi w opadzie tłowia (12.10,10,10)
Podciąganie na drążku (10,10,8)

Uginanie hantel podchwytem (12,10,10
Uginanie w chwycie młotowym (10,10,8)
Przedramie (serie)

Czwartek
(Nogi + brzuch)

Przysiady (12,10,8,8,8)
Wykroki z hantlami (20,18,16,14,14)
Czwórki na maszynie (12,10,10,10)
Łydki (14,14,12,10,10,10,8)

Brzuch ( 4 serie)


Piątek ( Łapy)

Biceps
Uginanie hantli lub sztangi podchwytem (12,10,10,8)
Uginanie chwytem młotkowym (12,10,10,8)
Uginanie na modlitewniku (12,10,10)
Ugnianie nachwytem (10, 10 )

Triceps
Francuskie (12,12,10,9)
Ściąganie linki wyciągu (12,12,10,10)
Wyciskanie zza karku (10,8,8)
Ściąganie linki podchwytem wyciągu (10,8)

Przedramie (4 serie)

Sobota
(Barki)

Akurat barki to moja najmocniejsza strona więc tu jeszcze nic nie rozpisałem.

Niedziela - przerwa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
DoktorX
oczywiscie ze można, nawet całe życie można, tylko po co skoro można też przywalić teścia i szybciej rosnąć ? Ja zresztą nie dąże do kulturystycznej sylwetki pokroju pudzianowskiego. 44 w łapie wystarczy


No tak wszystko można. Tylko nie wiem jaką masz wiedzę na temat dopingu ale teść to też nie jest magiczny środek do tego trzeba mieć też zdrowe podejście, ale każdy jest świadomy tego co robi.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
A daj więcej informacji o sobie. Wiek, jaki plan był wcześniej? Jak wygląda dieta i kiedy była ostatnio modyfikowana?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 673
Wiek 26
Trenuje regularnie 5 miesiecy
Pierwszy miesiac bez diety, potem z dietą, pracuje fizycznie, srednio ciezka praca, czasami jestem zmeczony ale ide na trening.
Wczesniej trenowalem również split, naprzemiennie co drugi dzien, klata z triceps,plecy biceps, nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Nie wiem po co Ci ten teść po pięciu miesiącach treniingu. Teraz powinieneś lecieć na podstawowych planach i diecie bo więcej Ci nie trzeba.

Jakie masz wyniki w podstawowych bojach?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 673
Tescia zawsze mozna przywalić, zawsze to szybsza budowa masy.
Klata 100
Martwy ciag 120
Przysiad 120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Przywal tescia a potem bedziesz płakac, że kuśka nie stanie po odstawieniu. Z takim podejsciem to sie nie bije hormonów. Pewnie nawet nie wiesz co to Mostek, PCT, jakie robić badania na cyklu itp itd. Wyniki są bardzo małe. Ja miałem lepsze po roku treningów ważąc raptem 72kg. Weź się za podstawy, a potem możesz myślec o czymś wiecej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 494 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9173
Pomijając kwestię teścia, ten plan, to jest jedna wielka tragedia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 673
Youtubec
Widać że to raczej ty pojecia niemasz o tesciu skoro piszesz ze kuzka niecstaje.

Co do planu skoro tragedia to oswiec mnie co jest z nim nie tak zamiast pisac ze ch**owy bo.nic konkretnego nie wniosles do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Wiesz co to sprzężenia zwrotne? Podczas kuracji owszem będziesz mógł I cały dzień latać z dragiem ale jak odstawisz to bez odpowiedniej wiedzy zablokujesz sobie własną produkcję A wtedy już będą problemy. Wytłumaczę Ci najprościej jak się da. Podając dawki testosteronu z zewnątrz blokujesz swoją naturalną produkcję. Po odstawieniu środku twoja gospodarka hormonalną jest upośledzona I nie produkuje już tak jak kiedyś hormonów, dlatego robi się odbloki po cyklach o których nawet nie masz pojęcia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 673
Chlopie ja testosteron kulem juz 10 lat temu wiec nie pisz mi takich rzeczy, to moj 10ty cykl moze na tesciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
To kujawski brałeś:). Takie wyniki to mają ludzie w gimnazjum który trenuja amatorsko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na początek FBW

Następny temat

Słabe ręce i łydki

WHEY premium