SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening z prirytetem na łapy do oceny 4-5 razy w tygodniu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ja to bym sie jednak wzieła za podstawy, czyi dietę i trening. ale o tym juz było https://www.sfd.pl/Brak_przyrostów_mimo_dobrej_diety_i_treningów-t1169317.html Bo sam doping i tak mięśni nie zbuduje.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 670
No i na tym sie skupiam, wiekszosc osób niemajac nic wartosciowego do powiedzania tylko tu hejtuje. Od rad takich "miszczow" trzymam sie z daleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 243 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3484
Robiac glupote licz sie z negatywnymi opiniami. Jezeli twierdzisz ze z 90kg i z takimi wynikami wyczerpales naturalny progres to swiadczy to o braku wiedzy. To ze czegos nie umiesz nie znaczy ze nie da sie tego zrobic. Sadzac po wiedzy towar zbedny ale coz, Twoje zycie Twoja sprawa. Gotowych planow jest mnostwo (ktore dzialaja) po co wchodzisz w cos o czym nie masz pojecia? Podstawy i podstawy tyle. Koks wiecznie dzialac nie bd. Gdyby tak bylo kazdy koksiarz by wygladal jak Coleman. Skoro tak dlugo siedzisz w temacie i reprezentujesz soba to co reprezentujesz nie dziw sie ze bd "hejt". Wbrew temu co sadzisz ten "hejt" jest po to zebys nabral rozumu do glowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
DoktorX
Tescia zawsze mozna przywalić, zawsze to szybsza budowa masy.
Klata 100
Martwy ciag 120
Przysiad 120


Ale to nie jest zdrowe podejście do tematu. Oczywiście, że teścia można przybić tylko po co jeśli się jest początkujacym? Przez 2-3 lata spokojnie można się rozwijać trenując i jedząc, a później ewentualnie myśleć o wspomaganiu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 670
oczywiscie ze można, nawet całe życie można, tylko po co skoro można też przywalić teścia i szybciej rosnąć ? Ja zresztą nie dąże do kulturystycznej sylwetki pokroju pudzianowskiego. 44 w łapie wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
DoktorX
oczywiscie ze można, nawet całe życie można, tylko po co skoro można też przywalić teścia i szybciej rosnąć ? Ja zresztą nie dąże do kulturystycznej sylwetki pokroju pudzianowskiego. 44 w łapie wystarczy


No tak wszystko można. Tylko nie wiem jaką masz wiedzę na temat dopingu ale teść to też nie jest magiczny środek do tego trzeba mieć też zdrowe podejście, ale każdy jest świadomy tego co robi.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na początek FBW

Następny temat

Słabe ręce i łydki

Wiecej