SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening z IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
Witam,

z przyczyn zdrowotnych nie mogę wykonywać treningu siłowego. Oczywiście mowa o dużych ciężarach na siłowni. Od jutra ruszam z redukcją na IF, dobrą dietę mam już od poprzedniego razu, ale zastanawiam się jak dobrze rozdzielić trening. Czytałem, że na IF trening siłowy jest przed wszystkimi posiłkami. Ja chciałbym zamiast tego od 6.30 iść na basen. Kończę go o 7.15, o 7.30 zaczynam okienko, które trwa do 13.30. Później w trakcie dnia mam zamiar biegać. Będzie to pewnie w większości wieczorem, koło 19. Czy taka rozpiska jest odpowiednia? Czy lepiej przed takim wysiłkiem jak basen coś jeść?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9669
Z jedzeniem poczekaj tak godzinę lub dwie po basenie, wtedy wykorzystasz w pełni możliwości ifa. Oczywiście jest to dobra opcja, nie musisz nic wcześniej jeść. Co do tego biegania potem to nie wiem, ale jeśli dasz rade to nie ma problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Powinno być ok, tylko ten trening wieczorny może wpłynąć ma apetyt.

Dlaczego nie możesz wykonywać treningu siłowego? Jak wyglądają wyliczenia i rozpiska diety?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jakie to są względy zdrowotne, które nie pozwalają na wykonywanie treningu siłowego?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 639
W styczniu miałem artroskopię kolana. Gdy wróciłem na siłkę odbudowywać mięśnie wraz z rozpiską od rehabilitanta musiałem zwyczajnie przegiąć i po miesiącu poczułem straszny ból w kręgosłupie. Ból pojawiał się przy większości ćwiczeń, nie tylko na nogi. Dałem sobie czas, ale w między czasie poszedłem zrobić rentgen, który wykazał pewne problemy. Po dokładniejsze badania zgłosiłem się do prywatnej kliniki, jednak mój pakiet umożliwiał mi tylko bezpłatne badanie tomokomputerem ,które jak powiedział mi neurolog może nic nie wykazać bo jest w tym przypadku mniej dokładnie niż MRI. Faktycznie, nic nie wykazało i teraz czekam na badanie MRI, państwowe, więc trochę sobie jeszcze poczekam. W między czasie pracowałem i zauważyłem, że przy noszeniu butelek (pracowałem przy zaopatrzeniu) co jakiś czas pojawia się ból, a cały czas czuję napięcie w odcinku lędźwiowym. Teraz jest ok, ale wolę nie ryzykować do wyniku MRI żeby sobie czegoś więcej nie zrobić, w końcu jestem młody i problemy z plecami nie powinny mnie dotyczyć. Jednak cały czas nie doszedłem do dyspozycji przed operacją, przytyłem naturalnie nic nie robić i chcę to sadełko zrzucić. Basen jest dobry na plecy, a że mieszkam dwie minuty od niego mogę chodzić wcześnie z rana. Bieganie to dodatek do odbudowy kondycji, właśnie zastanawiam się czy na samej wodzie dam radę przed i po treningu. Najlepiej przekonam się w praktyce jak to będzie. Rozpiskę dam wieczorem bo mam ją jeszcze uwzględniającą owoce letnie. Wieczorkiem wstawię jak to wygląda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[ART] Intermittent fasting (IF) na masie [solaros]

Następny temat

Pomoc w moim IF

Wiecej