SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w ten sam dzień

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1535

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Mam pytanie ponieważ w jeden dzień wychodzą mi dwa treningi - trenjng domatora i piłkarski.
Jezeli przed treningiem piłkarskim wykonam domatora a potem trening piłkarski nie będzie przeszkadzało?
I czy gainer wypić bezpośrednio po treningu domatora czy po dwóch treningach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
przy tej masie nie może mieć ręki 2 razy więkjszej, moze optycznie jedynie Ci się wydaje że ma sporą, niższe osoby z tą samą masą wyglądają lepiej.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
zalezy jaki ten domator co na nim robisz, jaka intensywność ile czasu mieczy tymi treningami mija, jak niedużo masz czasu to wypij po domatorze by na siłowym mieć energię
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jeżeli na trening w domu będziesz unikał nadmiernego obciążania mięśni, którymi pracujesz na piłce, to okej - po treści pytania wnioskuję, że raczej nie grasz w ekstraklasie i nie masz tych treningów jakichś mega intensywnych.
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Dokładnie tak jak wyżej, treningi jak w b klasie, trochę biegania jest, strzelania wiec większość mięśni pracuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Trening domatora mam taki **************************nastolatek/trening-domatora-trening-w-domu-obwodowy  robie plan 1, dwa obwody. Rozgrzewka ok 10 minut i trening. I skoro mam kreatynę w gainerze to lepiej wypić po dwóch treningach czy tylko jednym? W sumie to tylko uzupełnienie diety ale pisze ze można bezpośrednio po treningu

Ten obwodowy robie kolo 40-50 minut z rozgrzewka do tego trening piłkarski który trwa ok. 1,5h


Zmieniony przez - johny131 w dniu 2017-10-10 23:15:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
to taka dobra rozgrzewka ten trening.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Czyli mogę o 16:30 zrobić trening domatora wypić gainer, iść na stadion i po tym treningu zjeść porządny posiłek? Chciałbym dodać, że buduje masę mięśniowa, widać lekkie efekty po 4 tygodniach (ok 2kg więcej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Tak mozesz spokojnie zrobić.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
A czy taki trening domatora da mi jakieś efekty? Wcześniej robiłem inny plan ale zmienili na stronie. Po 2 tygodniach tego planu chce przejść do etapu 2, pierwszy tydzień 2 obwody natomiast następny tydzień będę robił juz 4 obwody, później przejdź do planu 2 gdzie są juz serię i bardziej wymagane ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Do pewnego stopnia coś da, z czasem efekty przystopują bo za mały bodziec będzie dla organizmu.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2836
Dlatego wtedy zacznę chodzić na siłownię według planu z tej strony. Czy ogólnie da rade zbudować masę do 80-85 na treningu domatora? Po prostu chcę przygotować ciało do treningu. Jeszcze tak z ciekawości spytam, jeżeli skończy mi się gainer mogę suplementowac się samą kreatyna w dni treningowe na czco I przed treningiem a w dni nie treningowe na czco i wieczorem? 3g wystarcza jak na pierwszą suplementacja kreatyna i wzrost masy mięśniowej zwiększy się? Mowa o treningu domatora i treningach piłkarskich.

Jeszcze taka jedna sytuacja. Jezeli mam w jeden dzień dwa treningi to lepiej brać kreatynę po treningu na przyrost masy, wytrzymałość, siłę czy przed? Ma to jakieś specjalne działanie czy będziemy używać przed czy po?


Zmieniony przez - johny131 w dniu 2017-10-11 20:41:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o ŁOWICKIE WPC Instant

Następny temat

Suplementacja

WHEY premium