SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Mam pewną prośbę. Czy mógłby mi ktoś rozpisać jakiś "trening" ( ze szczególnym uwzględzieniem mięśni grzbietu ) z udziałem następujących przyżądów: hantle ( 2 x 6kg ), sztangielka ( ok. 8kg ), sztanga ( ??? - na oko z 25kg ) i expander ( 1 - 5 kg )...?! Takie przyżądy mam w domu i chciałbym sobie z nich zrobić użytek )
Ważę ok. 65kg i mierzę ok. 175cm ( dopiero zaczynam swoją przygodę z tym "sportem", więc proszę się nie śmiać )

pozdrawiam i z góry wielkie dzięki,
andrzej_p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1151 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7738
Inwestycja w drążek da najlepszy rezultat dla pleców. Płacisz 40 zł i się podciągasz w szerokim nachwycie. Jeśli będzie to dla ciebie zbyt ciężkie to postaw nogi na krześle.

If my woman would try to kick my ass I`d say: "You get your bitch ass back to the kitchen and make me some pie!"

Kto się śpieszy ten się potyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
a zaplacisz abonament ???

Pozdrawiam
:)
" "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,

Jestem nowy na tym forum i w tym temacie. Jak mi się spodoba, to zapłacę, ale po co mam płacić za wczasu, jeżeli później nie będę korzystał z tego forum???

pozdrawiam,
andrzej_p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napisz jak długo już ćwiczysz , bo jak dopiero zaczynasz to raczej nie powinieneś faworyzować pleców .

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dopiero dwa miechy i jednak plecy są dla mnie ważne...

pozdrawiam,
andrzej_p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz co najlepiej jakbys sobie drazek w futrynie drzwi zamontowal bo tym sprzetem to na grzbiet ciezko, to duza grupa miesniowa i potrzebne sa duze obciazenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
takze mozesz sprobowac pompki normalne
pompujesz oraz nogi masz rozstawione
oraz na krzeselach
bierzesz 4 krzesla nogi na jende krzeselka rece na drugie krzeselka i machasz
to samo np z 1 lub 2 nogi na krzeselku a rece na podlodze i machasz
ale i tak drozek w szerokim uchwycie bedzie najlepszy :) a tak narazie nic wiecej na zbudowanie wielkich plecow do glowy nieprzychodzi
zawsze tez mozesz chodzic na basen i plywac kraulem delfinem albo grzbietem gdzie plecy bardzo mocno pracuja ;)


Pozdrawiam

" Jest dobrze ... "

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eee , bez drążka też da sie zbudować duże plecy , tyle tylko że nie pójdzie Ci tak w szerokość a raczej w grubość . Możesz robić martwe ciągi (choć z tym lepiej poczekaj bo troche za krótko ćwiczysz) , wznosy tułowia (choć to działa bardziej na prostowniki oraz dwugłowe ud) i przede wszystkim moje ulubione ćwiczenie - wiosłowania ze sztangą i sztangielką bez których nie wyobrażam sobie treningu pleców . Możesz je robić w kilku wersjach np. zmieniając szerokość uchwytu czy też zmieniając chwyt na nachwyt lub podchwyt . Wiosłować sztangielką też możesz na dwa sposoby , albo normalnie albo trzymając sztangielkę bokiem tzn, prostopadle do Ciebie . W domowych warunkach możesz dodać jeszcze 2 ćwiczenia które może nie są aż tak skuteczne ale i tak będą dobrym dopełnieniem treningu , a mianowicie wiosłowanie ze sztangą "T" lub przenoszenia za głowe na prostych rękach (tylko uważaj bo w tym ćwiczeniu pracuje też klata)

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wioslowanie ze sztanga w opadzie jest jednym z najtrudniejszych technicznie cwiczen chcialem zauwazyc, zwlaszcza dla ludzi z krotkim tulowiem i dlugimi konczynami, do ktorych ja sie zaliczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego nie stosuj dużego ciężaru zanim nie nauczysz sie poprawnej techniki . Ale i tak jest to łatwiejsze niż martwy

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
albo opieraj klatkę o coś np. jakis stabilny wysoki stołek. Wtedy możesz zastosować większy ciężar, którego normalnie wiosłując nie wziąłbyś bez kaleczenia techniki. Poza tym nie oszukujesz pomagając sobie prostownikami grzbietu

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Idealne proporcje

Następny temat

wyciskanie na plaskiej - plan , sila

WHEY premium