SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domu

temat działu:

Plany treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 242
Witam
Ostatnio postanowiłem poważnie wziąć się za ćwiczenia, ustaliłem plan treningowy, i chciałbym aby ktoś bardziej doświadczony doradził mi czy wszystko robię dobrze. Mam 17 lat, 185cm wzrostu i 70kg. Do dyspozycji mam hantle, trenuję 3x w tygodniu. Na początku standardowo rozgrzewka, później robię pompki i brzuszki z aplikacją Just 6 Weeks, następnie wykonuję trening z hantlami: http://www.menshealth.pl/fitness/Trening-z-hantlami-w-45-minut-do-lepszej-formy,6334,6, przy czym pomijam ćwiczenie 2 bo po pompkach po prostu nie mam siły.
1. Czy ćwiczenia wykonywać jedno po drugim po jednej serii, czy wszystkie serie w danym ćwiczeniu i dopiero przejście do następnego?
2. Lepiej odpuścić to ćw. 2 czy jednak postarać się i je też wykonywać?
3. Jak mam się odżywiać żeby trening przynosił efekty?
A może macie lepsze pomysły na trening? Zapraszam do dyskusji ;)



Zmieniony przez - Adam4476 w dniu 2017-10-19 21:53:14
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
link jest zły
1 Zależy jakim system jedziesz obwodowy czy stacyjny, jak obwodówka to robisz jedna seria po tek kolejne ćwiczenia i ajk zrobisz np 6 zaczynasz drugą serie
2 link nie działa
3 Temat rzeka, na początek https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
zacznij od wykroków potem wiosłowanie lub jak masz drążek to podciąganie, potem pompki, wyciskanie na barki, coś na biceps triceps i brzuch.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 25
Siemka mam pytanie po mi ktoś czy dobry mam plan treningowy
Poniedziałek klatka,przedramienia
Wtorek plecy,
Środa przerwa
Czwartek barki,kaptura
Piątek biceps,triceps
Sobota nogi
Niedziela przerwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie podłączaj się pod czyjeś tematy, załóż swój temat.

W/w rozpiska to nie plan treningowy to tylko podział partii, rozpisz w temacie dodatkowo ćwiczenia jakie wykonujesz, serie, powtórzenia.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18
Siema wszystkim,czy jest tutaj ktoś kto mógłby ułorzyć plan domatora?
mam: chantle,sztange,drąrzek i ławkę
jestem ektomorfikiem mam 177 i 65kg,siła i masa za wszelką cenę,z góry wielkie dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie podłączaj się pod czyjeś tematy, załóż swój temat w odpowiednim dziale

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 dzień treningu Fbw

Następny temat

plan do oceny

WHEY premium