SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w domowych warunkach = To samo co siłownia.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
Hehehehe :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71




Ghetto, gość trenuje tylko ze swoim ciężarem ciała ...
Zobaczcie jakie są tego efekty ...
Jak widać, żeby mieć nadludzką siłę i świetną sylwetkę nie trzeba wydawać siana na siłownie :D

Zszokowani ? o.0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
Venc1Lq
W domu można wyglądać, dobrze. Tak jak lubi większość lasek, czyli niskie bf, w kablu 36cm, krata na brzuchu i brak nóg.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-08-23 11:55:38

usmialem sie

co do hannibala to jest glebszy temat, i szczerze mowiac nigdy niebedziesz tak wygladal tak jak on cwiczac tylko na drazku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
Głębszy temat ? :D
Co masz na myśli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4748 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29812
murzyni maja inna genetyke, lepiej ich cialo reguje na trening silowy
poza tym hannibal to wielka niewiadoma, wmawia ludziom ze zre fastfoody i nie potrzebna mu dieta
dla mnie to lecial na jakims soczku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Oj, mudżyny, to biegając potrafią sobie mięśnie na bicku wyrobić... I to nadal nawet trochę nie jest kulturystyczna sylwetka. To jest już porządny fitness ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
Każdy chciał by tak wyglądać :P

Mam kolegę co żre fastfoody jak poj**any ale trenuje zapasy itp. Nie jeden kulturysta by chciał taką kratę co on ma :P

A na soczku to każdy zawodowy kulturysta leci hehe xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Ja nie, wolę być biały. xd
To jest kulturystyka:
http://1.bp.blo gspot.com/_SlFz_gKpmM8/TMmemAP7j5I/AAAAAAAAADc/1QjiYNdq-OU/s1600/Coleman01.jpg

A to co Ty pokazałeś, to jest śmieszna karykatura, z nogami tak chudymi, że aż mi głupio na niego patrzeć. Fitness, nic więcej.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2012-08-23 13:33:53

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 71
Ja akurat nie chciał bym tak wyglądać :P
Poza tym takie koksy się bić nie potrafią pierwszy lepszy gość z MMA przeszedł by po nich jak czołg :D

Budzą respekt wśród świeżaków tylko wyglądem :)

No ale wiadomo nie będziemy porównywać kulturystów do osób po MMA, troszkę zszedłem z tematu :P

Hanibal świetnie wygląda i nie hejtuj go :D
Nogi to po części też sprawa genetyki, ja też mam chudziutkie a górę mam bardziej zbudowaną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Genetyka ma duży wpływ na łydki, ale na uda, już nie specjalnie. A Hannibal, po prostu nóg w ogóle nie ćwiczy, to i ich nie ma.

Ja też bym tak nie chciał wyglądać. Ale piszemy o wyglądzie, a nie o tym jak się kto bije. A i nie byłbym pewny, czy taki pierwszy lepszy pan z MMA, rozwaliłby Colemana. Zapewniam Cię, że kulturyści też posiadają zabójczą siłę. :)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak cwiczyc

Następny temat

jak ćwiczyć..

Wiecej