SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w czasie cyklu krety do oceny...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2414
Witam wszystkich. W poniedziałek zaczynam wraz z kumplem cykl na Cell Pumpie. Chciałem prowadzić normalny cykliczny trening tak jak zawsze... kazda partia tylko 1x na tydzien, progresja i inne sprawy, ale trener z siłowni kumpla polecił nam inny trening - niby taki specjalny na cykl na kreatynie dzięki któemu na każdym treningu ładnie się spompujemy i w tłoczymy w nasze mięśnie najwięcej krety, a więc zllokajcie to bo sam nie wiem czy dobre:

poniedziałek klata, plecy, przedramie, brzuch(superseria)
środ. barki, tric, bic, przedramie, brzuch
piąt. klata, plecy brzuch(superseria), przedramiona

wszystko po 5 serii i 10 powtórzeń, jedna progresja...tylko dla klaty na poziomie

Wszystkie cwiczenia standardowe po 3/4 cwiczenia na partie

Co dziwne nie uwzględnił w rozpisce nóg... z resztą i tak plan treningu napięty na maxa wg mnie.

Oceńcie prosze ten plan bo sam nie wiem czy dobry:/ no i czy warto nie ćwiczyć nóg w trakcie cyklu??!! wiecej wtedy wejdzie na górne partie??!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
niech kumpel zmieni trenera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2414
heh... dodam, że to trener z najpopularniejszej siłowni w Poznaniu...
Może ktoś sięjeszcze wypowie o tym treningu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5017
z tym najpopularniejszym trenerem w poznaniu to troche przesadzasz sieraq :P ale spory kawałek poznania u niego ćwiczy :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84035
Spory kawałek Poznania ma chude nóżki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Tomot rozwaliłeś mnie Łap soga Według mnie mają nie tylko chude nogi ale i resztę też bo nie mogą ćwicyć z przetrenowania Przedramie 3 razy w tygodniu ? Klata z plecami i do tego 2 razy w tygodniu? Przecież w ten sposób można się zajechać. Wczoraj czytałem wypowiedzi Natana33 na temat połączenia klaty i pleców Spójrzcie na jego profil czy zdjęcia Ktoś o takich rozmiarach mówi że taki trening jest dla niego bardzo cięzki i stosuje go tylko czasami A tu trener poleca ci takie połaczenie jako plan treningowy i do tego 2 razy w tygodniu Może jemu chodziło o maksymalną pompę ale na pewno nie myślał o cyklu z kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
tomot jakbys mogl to zajrzyj do mojego tematu bo niedlugo chcem zaczac a nie wiem dokladnie jak cwiczyc bo za duzo osob tam sie nie wypowiedzialo program juz po malych zmianach jest na samym dole z gory dzieki


https://www.sfd.pl/temat220030/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na domowo

Następny temat

Trening 4 razy w tyg

Wiecej