SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening w czasie "TYCH" dni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Mam pytanie i kieruje je raczej do kobiet, choc jesli ktorys z naszych panow wie cos na ten temat, to rowniez prosze go o wypowiedzenie sie.

Chodzi mi o to, jak powinien wygladac trening w czasie "tych" dni u kobiety. Podobno od dzwiganie wtedy duzych ciezarow mozna dostac krwotoku wewnetrznego. Jak to jest ?

VISIT www.rallypl.com VISIT

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potwierdzam, że świadome skórcze mięśni brzucha zmiejszają ból w "tych dniach". Na mnie to działa i polecam wszystkim cierpiącym. Ja w tym czasie jestem pełna siły i mam dużo energi na zajęciach do spożytkowania. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko zależy od tego jak sama się czujesz, w koncu to Ty sama najlepiej znasz swój organizm... Nie znam (ale nie jestem lekarzem...) żadnych przeciwskazań do trenigu w tym czasie. W przypadku napięcia przedmiesiączkowego to własnie ćwiczenia są przecież najlepszym sposobem na łagodzenie wszelkich dolegliwości z nim związanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hello!
U mnie w czasie tych dni,to tak jak w czasie tych wszystkich pozostałych
Ale to,tak jak powiedziała Dominika-wszystko zależy od Twojego organizmu.


truska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w czasie "tych dni" mam więcej energii niż w pozostale dni. Nie czuję potrzeby zmniejszania ciężaru, którym ćwiczę ale dla własnego bezpieczeństwa (profilaktycznie), pomimo wzrosu poziomu energii również tego ciężaru nie zwiększam. Nie zaobserwowałam u siebie zespołu napięcia, może dlatego właśnie, że ćwiczę. Jeżeli obawiasz się o swoje zdrowie, powinno wystarczyć zmniejszenie intensywności treningu jeżeli nie chcesz z niego całkowicie rezygnować. mniej się męczyć, mniejsze ciężary i mniej podskoków - znaczy się wyłączyć z treningu aerobic, zwłaszcza odpuścić sobie high-impact. Ale nie słyszałam o poważnych przypadkach zagrożenia zdrowia czy tym bardziej życia przez ćwiczenia siłowe.

Pozdrawiam
Stassi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1583
Ja w TE dni sie specjalnie nie oszczedzam, chyba że wyjatkowo słabiej się czuję, ale to nie jest czeste. Nie zmniejszam na ogół ciężaru i krwotoku nigdy nie dostałam. Kazda z nas jest jednak inna i to ty najlepiej znasz swoj organizm.
Pozdrawiam:)

Magda

Magda

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Dzięki za odpowiedzi

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
ja w "te dni" niegdzie nie wychodze tylko siedze zamknienty w szafie

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Andriej, a co rozumiesz pod pojeciem "te dni" ? )))))))))

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Ja tez cwicze wtedy tak samo, jak w kazdy inny dzien, tez czasami czuję się bardziej pobudzona do działania, jedynie nie cwicze wtedy brzucha i aerobów

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak ktoś ćwiczy w czasie tych dni brzuch i robi areoby to źle ???

truska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2881 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20969
Przepraszam qrde, że się wtrącam, ale zawsze myślałem, że z tamponem OB kobieta może robić wszystko, na co ma ochotę... A może powiecie, że telewizja kłamie?

Al_Bundy_2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-karnityna

Następny temat

Sadełko

WHEY premium