SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening typu split.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
rion10
Oczywiście, że możesz ja bym unikał tylko trenowania brzucha dzień przed nogami i grzbietem podczas tych treningów brzuch musi być w pełni zregenerowany.


Próbowałem tych super serii bic-tric na dwóch treningach i pompa mega była, chociaż nic nie brałem przed ćwiczeniami. Może spróbuje tego jeszcze przy barkach jak będę robił wznosy na boczny i tylny akton, na zmianę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Bo pompa zależy głównie od treningu a nie suplementów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
darek14789
rion10
Oczywiście, że możesz ja bym unikał tylko trenowania brzucha dzień przed nogami i grzbietem podczas tych treningów brzuch musi być w pełni zregenerowany.


Próbowałem tych super serii bic-tric na dwóch treningach i pompa mega była, chociaż nic nie brałem przed ćwiczeniami. Może spróbuje tego jeszcze przy barkach jak będę robił wznosy na boczny i tylny akton, na zmianę.


Bo super serie bardzo dobrze się sprawdzają zwłaszcza w ramionach. Przerwy krótkie i łapy puchną jak miska też jest dobra.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
Hej. Jade tym planem już drugi miesiąc. Na plus jest to, że mogłem wypróbować na sobie różne ćwiczenia izolacyjne, na które wcześniej nie miałem miejsca w planie. No i dobra pompa po każdym treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
Oprócz tego mogę się bardziej skupić na pojedyńczych partiach jak np barki. Na minus to, że siła nie idzie praktycznie wcale. Bo ciężko progresować w przysiadzie albo w WL jak robię to tylko raz w tygodniu. Myślę jeszcze tydzień albo dwa to pociągnąć, później przerwa i nowy plan Push-Pull siła-hipertrofia. Co o tym myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
Troche szkoda mi będzie tych superserii na ramiona, bo to mi super wchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A jak efekty jesli chodzi o budowanie masy?
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
darek14789
Troche szkoda mi będzie tych superserii na ramiona, bo to mi super wchodzi


Zawsze można postawić na schemat gora/dol ciala. Tam ramiona beda na jednej sesji.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Nie wiem jaki masz staż ale jeśli jesteś początkujący to na podziały siła/hipertrofia jest za wcześnie.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4305
ronie220
A jak efekty jesli chodzi o budowanie masy?


U mnie waga bez większych zmian, musiałbym dorzucić parę kilo. Wizualnie bez większych zmian w sylwetce
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do trenigów

Następny temat

Zmiana zmodyfikowanego PUSH PULL 5 dni ( do sprawdzenia ) na FBW

WHEY premium