SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening tylko ze sztangą

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 40
Na święta poprosiłam św Mikołaja o taki zestaw: http://allegro.pl/zestaw-sapphire-36-silownia-gryf-obciazenia-1ys-i6909136525.html
Dodam, że mam 16 lat i dopiero zaczynam swoją przygodę z ćwiczeniami siłowymi więc takie obciążenie powinno być dla mnie wystarczające.
Zastanawiam się czy dam radę rozwinąć mięśnie i wzmocnić całe ciało korzystając tylko z tego zestawu? Chciałabym trenować 2 razy w tygodniu (oprócz tego 2 razy w tyg trenuję capoeirę), 1 raz górę i 1 raz dół. Jak mógłby wyglądać taki plan?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6484 Napisanych postów 62272 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777417
Uwierz mi, że nawet u osoby bardzo początkującej to obciążenie szybko się skończy.
I przydałaby się jakaś ławeczka lub hantle do tego zestawu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
Słabo, krótki gryf, 150 cm nadaje się do robienia ramiona, do przysiadówwyciskania itp zbyt krótki jest. lepsze by były hantelki

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
Dokładnie, a 36kg nawet dla kobiety to szybko będzie za mało.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Poczytaj lepiej o treningu domatora, sztange sobie kup, ale min. 180cm bo 150 naprawde bedzie za krotka

" I pamietaj szacunek to wszystko "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny.

Następny temat

PUSH&PULL&LEGS ocena

WHEY premium