SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening sila split po 18 miesiecznym FBW

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Witam. Pomóżcie ułożyć trening cwiczę na siłę już długo FBW i chcę zmienić plan bo już za długo FBW. Zależy mi na sile w szczególności w trójboju rekordy mam 110 x 3 klatka , 150 x 3 siad i 180 x 2 MC. Jestem na bombie. Załączam zdjęcia z ostatnich 4 tyg i załączam wstępnie ułożony plan.

Do każdej serii staram się raczej użyć maksymalnego ociążenia i celuje z powtórzeniami w 4-5 powtrz. Spójrzcie na mój plan. Pewnie rózni się całkowicie od standardowego planu ale ja lubie cwiczyc ciezkie cwiczenia nie lubie maszyn ani hantli, taki trening robiłem kiedyś dobrze wchodził i czuje się po nim wykończony. Poza tym jak mowie trening jest pod rekordy w trojboju wiec taki będzie glowny cel

PN: klatka biceps

x4 drązek szeroko na rozgrzewke

6x serii na plaskiej
5 x serii na skosie gornym
5 x serii skos gorny hantle

8x serii podciaganie maksymalnie wąskim chwyem (dobrze mi sie biceps pompuje po tym)
6x uginanie sztangi w staniu

SR: nogi + barki

10 x przysiad
5x wykroki
6x martwy na prostych

6 x zolnierskie
5x sztanga siedzac z zaa glowy
3-4x hantle siedząc

potem 2 dni przerwy bo trening nog najcięzszy dla mnie i dopiero sobota
plecy triceps

x8 drazek szeroko
x 4 wioslo do klaty
x4 wioslo do brzucha
x8 mc

x6 sztanga wasko
x4 francuzy
x5 pompki na porzęczach



Płeć : M

Wiek : 25

Waga : 85

Wzrost : 177

Cel treningowy : Pierwszorzędnie siła i masa na 2 miejscu

Staż treningowy na siłowni : 18 mies

Uprawiane inne sporty : brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : FULL

Dieta : jest niezle

Przeciwskazania medyczne : -

Zażywane suplementy : aakg kreatyna + meta bold cypionate

Ostatnio przerabiany plan: FBW 18 mies


Pozdrawiam Wszystkich





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
A na jakich zakresach powtórzeń będziesz pracował w tym planie bo wypisałeś tylko ilość serii.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
napisalem celuje w 4-5 powtrzenia. ciezar zaczynam tak przykladowo jak robie przysiad 10 serii
to zaczynam

90 x 5
100 x 5
110 x 4
120 x 4
130 x 4
140 x 2
150 przerwa, 150 przerwa 155 przerwa
140 x2
i potem wrzucam np 130 i do oporu juz x 4,x5, x6 ile wejdzie zrobie 10 albo 12 serii ile wejdzie

ja wiem ze to jest haotyczne strasznie ale ja tak cwicze juz od poczatku samego, moze warto cos zmienic ?

tak samo klata robie np
70 x 5
80 x5
90 x5
95 x 2
100 , 105, 110
potem wrzuce 90 i jeszcze robie z 3 serie jak juz mi sila calkiem odejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776851
Wiesz co mógłbyś tak ćwiczyć jak zaproponowałeś ale ten podział nóg z barkami średnio przy średniozaawansowanym się sprawdza.
Nie myślałeś żeby podzielić np na push pull w ramach 4 dni treningowych?
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
no wlasnie tego treningu nog sie boje ze bedzie przegiecie, pomozesz ulozyc mi taki PUSH PULL? Do tej pory fbw robilem co 2 dzien tzn nie 3 razy w tyg tylko tak: PN SR PT NIEDZ WT CZW SOB .... tzn ze wychodzilo 3,5 treningu w tygodniu. taki schemat lubie najbardziej. czy da sie PUSH PULL ulozyc podobnie?

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Co tak wcześnie Pan towar zaczął ? Sprawdź temat pierwszy rok treningów, tam w etapie 6 masz push pull.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na redukcję dla osoby ćwiczącej sztuki walki dwa razy w tygodniu

Wiecej