SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Trening siłowy i cardio ?

Wysłana -
Witam,mam pytanie. Zacznę od tego,że mój wzrost to 190cm,waga 80 kg. Ogólnie,można powiedzieć,że jestem "chudy",ręce chude,nogi średnie,klatka nie zalana tłuszczem tylko ten brzuch...tłuszcz gromadzi się tylko na brzuchu i to raczej w dolnej jego części. Postawiłem sobie za cel aby zgubić ten tłuszcz z brzucha ale i jednocześnie przybrać trochę mięśni w rękach,barkach itd. Od razu zaznaczam,że nie chcę urosnąć nie wiadomo jak,chcę aby te ręce nie były aż tak chude,powiedzmy przytyrać je do 38cm ale i jednocześnie gubić tłuszcz z brzucha,biegać,grać w piłkę itd. No i moje pytanie,czy jest to możliwe aby ta ręka urosła do 37-38 jeśli będę przeplatał trening siłowy z cardio? Dla dodatkowej informacji biorę odżywki białkowe,węglowodany i spalacz tłuszczu. Co do diety,piję samą wodę,jem czarne pieczywo,od czasu do czasu ryba,ryż z kurczakiem,twaróg itd. Więc... Czy jest to możliwe ? :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie da się jednocześnie tracić tłuszczu i przybierać na masie - musisz sobie obrać jeden cel i go realizować .Suplementy schowaj głęboko do szafy bo nie będą ci dlugo potrzebne , szkoda kasy . Nie masz podstawowej wiedzy i od tego warto zacząć - poczytać odpowiednie tematy .LEKTURA dla ciebie
http://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
Wysłana -
Rekomopozycję mogą robić osoby początkujące, ale jeśli masz tłuszcz na brzuchu to warto by było się go najpierw pozbyć, a później ewentualnie budować masę mięśniową.
Wysłana -
to nie dziala tak latwo ze trening silowy buduje mase a cardio spala tkanke, a dzisiaj pobiegam to spale tluszcz a jutro bica zrobie to urosnie, wszystko sie rozbija o kalorie
Wysłana -
Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i zacznij jeść odpowiednie ilości.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź