SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening push pull

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6248

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na pewno będzie to lepsza opcja niż robienie codziennie innej partii.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
ronie220
Na pewno będzie to lepsza opcja niż robienie codziennie innej partii.
ok,dzięki.a może coś innego mocniejszego proponujesz na 15miesięcy stażu! Uważam że ten plan Twój to jest ok i obfity , na pewno będą efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie ma potrzeby zwiększania intensywności. W tym sporcie nie ma tak, ze im ciężej ćwiczymy tym lepiej sie rozwijamy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Witam. Mam siłownię poniedziałek wtorek czwartek piątek, co powiecie na taki układ poniedziałek środa piątek i nidziela, zmieni to coś jeżeli chodzi o przyrost? Pytam bo zauważyłem że lepiej mi wchodzą treningi i ćwiczenia jak mam co drugi dzień siłownię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Pytaliście o redukcję dodaje zdjęcie do redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Treningdjetaregeneracja
Pytaliście o redukcję dodaje zdjęcie do redukcji


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
Treningdjetaregeneracja
Witam. Mam siłownię poniedziałek wtorek czwartek piątek, co powiecie na taki układ poniedziałek środa piątek i nidziela, zmieni to coś jeżeli chodzi o przyrost? Pytam bo zauważyłem że lepiej mi wchodzą treningi i ćwiczenia jak mam co drugi dzień siłownię


Nie powinno być problemu jeśli odpowiednio to podzielisz. Jak trening jest dobrze skomponowany to podział jest drugorzędny bo trzeba sobie radzić w zależności od możliwości czasowych.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777627
Treningdjetaregeneracja
Treningdjetaregeneracja
Pytaliście o redukcję dodaje zdjęcie do redukcji






Jeśli to jest zdjęcie po redukcji to poszła na prawdę elegancko. Niski bf, krata na brzuchu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Elegancko

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Poniedziałek zrobię górę środa dół piątek Góra nidziela dół
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy ciąg przysiady ze sztangą - Ćwiczenia Alternatywne

Następny temat

Adaptacja do treningu

WHEY premium