SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening push pull

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Pomyłka może być ale w lustrze widać ze jest różnica nieduża. Ok dzieki pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776845
Treningdjetaregeneracja
Pomyłka może być ale w lustrze widać ze jest różnica nieduża. Ok dzieki pozdrawiam



No to nie ma się co przejmować tylko traktować to w ramach normalnej delikatnej asymetrii w ciele.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Dzieki i pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Witam. Mógłbym prosić o podesłanie linku jak nauczyć się układać planu treningowego. Dzięki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776845
Treningdjetaregeneracja
Witam. Mógłbym prosić o podesłanie linku jak nauczyć się układać planu treningowego. Dzięki i pozdrawiam


Nie ma takich linków bo mało kto pisze artykuły jak układać plany treningowe, bo to przychodzi z czasem i doświadczeniem.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
A jakieś podstawy,np., jakie grupy miesniowe łączyć ile Seri powtórzeń


Zmieniony przez - Treningdjetaregeneracja w dniu 2018-02-07 13:32:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776845
To trzeba szukać jakichś niezależnych artykułów przez google ja bardzo rzadko na coś takiego trafiam niestety.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Ok dzięki, zastanawiam się nad planem split,! Co o tym myślisz? . Teraz robię puch pull, a wcześniej miałem Góra dół. Splita miałem na początku swojej kariery ale był słaby
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776845
Split może się sprawdzić dobrze pytanie tylko jaki ile treningów w tygodniu czy każda partia raz w tygodniu tylko?
Góra dół i push pull to też split

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9088
Wiem że Góra dół i puch pull to też split, tylko że więcej mięśni pracuje. Mam 4dni treningowe, to ciężko bedzi zrobić splita 2 razy na każdą partie mięśniową w tygodniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Martwy ciąg przysiady ze sztangą - Ćwiczenia Alternatywne

WHEY premium