SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Trening przy problemach z kregoslupem

Wysłana -
Czesc

jakis czas temu mialem tomografie odcinka ledzwiowego i wyszly mi 2 przepukliny :-/ Skonsultowalem to z chirurgiem i powiedzial ze najprawdopodobniej czeka mnie operacja ale nie ma potrzeby teraz sie klasc pod skalpel skoro nie mam przewleklych bolow i innych zwyrodnien kregoslupa. Zalecil mi oczywiscie basen w ramach wzmocnienia stabilizatorow. Przy poruszeniu tematu silowni powiedzial zeby cwiczyc bez nadmiernego obciazania odcinka ledzwiowego. Jestem swiadom ze mc, wiosla, przysiady itp odpadaja :-/ ma ktos moze jakis trening albo pomysl jak rozwijac cala sylwetke skoro najlepsze cwiczenia ogolnorozwojowe odpadaja. chce chodzic 2x w tyg, pewnie jakis fbw

pzdr

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Tu potrzebna jest konsultacja z dobrym specjalistą fizjoterapeutą. Z pewnością musisz wzmacniać mięśnie stanowiące tzw rdzeń, ale tu nikt nie podejmie się tym bardziej na odległość tego, co powinien zrobić fachowiec po dokładnej diagnozie problemu i z dostępem do wyników badań.
Wysłana -
^mozesz polecic kogos w Lodzi/Warszawie ? jak nie mozna robic reklamy to prosze na pw.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź