SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening przy problemach z kregoslupem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
Czesc

jakis czas temu mialem tomografie odcinka ledzwiowego i wyszly mi 2 przepukliny :-/ Skonsultowalem to z chirurgiem i powiedzial ze najprawdopodobniej czeka mnie operacja ale nie ma potrzeby teraz sie klasc pod skalpel skoro nie mam przewleklych bolow i innych zwyrodnien kregoslupa. Zalecil mi oczywiscie basen w ramach wzmocnienia stabilizatorow. Przy poruszeniu tematu silowni powiedzial zeby cwiczyc bez nadmiernego obciazania odcinka ledzwiowego. Jestem swiadom ze mc, wiosla, przysiady itp odpadaja :-/ ma ktos moze jakis trening albo pomysl jak rozwijac cala sylwetke skoro najlepsze cwiczenia ogolnorozwojowe odpadaja. chce chodzic 2x w tyg, pewnie jakis fbw

pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tu potrzebna jest konsultacja z dobrym specjalistą fizjoterapeutą. Z pewnością musisz wzmacniać mięśnie stanowiące tzw rdzeń, ale tu nikt nie podejmie się tym bardziej na odległość tego, co powinien zrobić fachowiec po dokładnej diagnozie problemu i z dostępem do wyników badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
^mozesz polecic kogos w Lodzi/Warszawie ? jak nie mozna robic reklamy to prosze na pw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siła nóg

Następny temat

problem z dobraniem planu

WHEY premium