SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening przedramienia(Prosze o pomoc szczególnie modów)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
Witam ćwicze na siłowni, ale nie ćwicze na niej przedramienia.
Mam zamiar raz w tygodniu na hantlu pocwiczyc przedramie na silce.
I tu mam pytanie ile razy w tygodniu dodać w domu trening na ściskaczach metalowych. I jak na nich ćwiczyć by to mialo sens.
Chodzi o serie ilość powtórzen.??
Prosze o wypowiedz doświadczonych użytkowików i modów.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 562
sciskacze lipa troche

lepiej po treningu 2x w tyg uginanie nadgarstkow podchwytem i nachwytem albo nawijanie sznurka z obciazeniem na chantle powinno wystarczyc bo przedramie w jakims stopniu pracuje w wiekszosci cwiczen

daj SOGa :D

bóg, chonor, sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
wiem że sciskacze nie daja cudów ale jednak uścisk wyrobią i i dłoń będzie silniejsza co sie przydaje przy wielu ćwiczeniach, więc prosze o sensowne rozpisanie tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 562
jak chcesz poprawic sile uscisku zacznij wisiec na drazku tak dlugo az rece nie wyrobia. Przy MC nie stosuj przechwytu. Kup plasteline i w domu sobie ugniataj (to lepsze od sciskacza)

daj SOGa :D

bóg, chonor, sfd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11200
prosze o wypowiedz jeszcze kogos jak cwiczyc sciskaczami to ma byc tylko dodatek bede cwiczyl hantlami na silowni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1172
Polecam zamiast ściskaczy ściskać piłkę kortówkę. Wg mnie jest o wiele lepsza od ściskacza. Spróbuj, możesz to codziennie robić, pompuje się przy tym troszkę przedramię, a i ścisk wyrabia.

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" Św.Augustyn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 974
bardzo dobrym cwiczeniem na przedramie jest nawijanie sznurka z obciazeniem na kij paty lub cos w tym stylu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4981 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20298
wie ktos gdzie mozna kupic iron hand i ile to kosztuje?

"wygrywaj z pokora, przegrywaj z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3581
1. ściskacze zazwyczaj troche kiepskie są, najlepiej żeby było so coś pokroju pilki tenisowej, ścickasz ile masz pary w rękach - a nie jak w sciskaczach do dotkniecia sie uchwytow itp...
2. na przedramie najlepsze uginania, mi ostatnio przedramie fajnie uroslo od uginania sztangi stojac (sztanga za plecami z duzym obciążeniem)
3. kiedys sciskalem piłeczkę d drodze do/z pracy - siłę ścisku ladnie zwiększa (tylko na siłę/wytrzymałość częśto mmożna - ale masa nic nie idzie)
4. jak siłę chcesz, to na ścianke wspinaczkowa sie zapisz, sila, masa i wytrzymalosc baaardzo szybko rosną ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening HST - do oceny

Następny temat

Pomoc w treningu.

WHEY premium