SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Trening przed pracą na czczo

Wysłana -
Witam wszystkich,
Mam pytanie do Was i prośbę o doradzenie czegoś z Waszego punktu widzenia. Około 2 miesiące temu postanowiłem spróbować treningu porannego na czczo przed pracą, treningi popołudniowe były dla mnie katorgą ze względu na liczbę osób będącą w tym czasie na siłowni a drugim powodem były nieregularne kończenie pracy, raz to była 16, raz 18 i zmęczenie nie pozwalało na efektywny trening. Próba okazała się sukcesem, efekty są widoczne, po treningu porannym mam energię na cały dzień. Mój trening to głównie redukcja, w związku z czym się suplementuję, a dokładnie przed treningiem piję BCAA High Speed od Trec'a oraz biorę 2 kapsułki Clenburexinu również Trec'a. Jakiś czas temu zauważyłem że podczas treningu źle się czuję i odbija mi się Clenburexinem co spowodowane jest pewnie tym że nic po zażyciu nie jem. Powiedzcie mi, co byłoby najlepsze żeby zjeść rano po przebudzeniu żeby nie ciążyło później na żołądku i nie przeszkadzało w treningu. Myślałem o bananie, ale słyszałem też o szejkach węglowodanowych. Jakie są Wasze propozycje i sugestie?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Zjedz jakieś owoce, wypij bcaa, dobrze aby zjeśś dobry ostatni posiłek dzien wcześniej.
Wysłana -
Cwicze rano. I przed treningiem jem omlet - aktualnie jestem w fazie na słodkie sniadania. Mała objętośc i brak jakiegokolwiek dyskomfortu na treningu. Płynny posiłek mi nie odpowiada. Musisz potestowac, jak organizm reaguje.
Wysłana -
Dzięki za odpowiedzi. anubis84 - tak będę musiał zrobić, bo ten dyskomfort sprawia że nie mogę dać 100% z siebie. deja vu - nie mam tyle czasu rano żeby zrobić sobie porządne śniadanie, wstaję o 5:30 a na siłowni jestem po 6 więc tego czasu nie ma a na 8 trzeba jeszcze do pracy dojechać ;)

Zmieniony przez - mateusz920 w dniu 2018-05-15 13:43:18
Wysłana -
Omlet robi sie 5 minut. Ewentualnie posiłek obfitujacy w ww wieczorem. Osobiscie nie lubię ćwiczyc na czczo.
Wysłana -
Również wrzuciłbym solidny posiłek poprzedniego dnia. Nawet przed samym snem jeśli nie masz problemów ze snem z pełnym żołądkiem
Wysłana -
mysle ze to moze byc rowniez kwestia samego spalacza-)
niekoniecznie jest problem z zoladkiem i treningiem na czczo
Wysłana -
ja również trenuję na czczo rano, brałem w tabletkach BCAA i również czułem dyskomfort na żołądku i odbijało mi się nimi. Zapewne specyfika rannego treningu na czczo
Wysłana -
byc moze trzeba duzo wczesniej lyknac , aby dac czas suplementowi sie rozpuscic na zoladku
Wysłana -
Akurat nigdy z tym nie miałem problemu. Regularnie trenuję na czczo i jakieś bcaa czy inne suple wpadały przed treningiem i było git
Wysłana -
u mnie podobnie, niezaleznie od tego czy kaps, tabs, czy proch.
no jedynie z omega 3 by byl problem i czosnkiem%)
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź