SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening przed pracą na czczo

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Ja również mialem rewolucje po płatkach. To byly jescze czasy szkolne. Przed lekcjami zawsze musiałem odwiedzać kibel.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
a moze stresowala Cie matematyka?%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Bardziej matematyczka...to była jędza.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776895
ronie220
Ja również mialem rewolucje po płatkach. To byly jescze czasy szkolne. Przed lekcjami zawsze musiałem odwiedzać kibel.


Sporo osób tak reaguje na płatki może błonnika za dużo czy coś. Mnie owsiane zapychają mocno jak wciągnę 100g to jestem zapchany na długo po jaglanych bloka nie mam

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 306
ja w czasach szkolnych też miewałam rewolucje po płatkach, ale jakoś z wiekiem mi przeszło ;) i tak, jak pisałam wcześniej, płatki mnie nie trzymają zbyt długo. może spróbuję tych jaglanych, bo jeszcze nie testowałam. A z błonnikiem to prawda, nie każdemu dużo błonnika dobrze służy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776895
Generalnie za duża ilość błonnika nikomu nie służy dobrze ale fakt po owsianych wiele osób ma problemu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Wszystko trzeba sprawdzić na sobie. Osobiscie w śniadaniach zbyt wiele nie kombinuje i jem praktycznie codzień to samo.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
ja tak samo%) 5 jajek na masle i po temacie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Ja do tego jakieś pieczywko i tak od kilku lat.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776895
ronie220
Ja do tego jakieś pieczywko i tak od kilku lat.


Ja od dłuższego czasu stałe menu płatki jaglane, oliwa z oliwek, mleko, whey + blender

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzień po dniu

Wiecej