SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening przed pracą na czczo

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
TomQ-MAG
u mnie podobnie, niezaleznie od tego czy kaps, tabs, czy proch.
no jedynie z omega 3 by byl problem i czosnkiem%)


Omega 3 nie ma opcji żebym wziął rano na czczo bo później mi się odbija przez kilka godzin tylko do posiłku

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
ja takie miksy przed snem wrzucam%) czosnek, o3, wtedy jest luzik

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Zdarza mi się trenować przed 8. Najczęściej budzę się o 6, popijam białko a później dalej kładę się spać.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
ronie220
Zdarza mi się trenować przed 8. Najczęściej budzę się o 6, popijam białko a później dalej kładę się spać.


Miałem taki etap, że wstawałem i szybko szejka piłem ale teraz już odpuściłem. Wstaję z reguły 5:30-6:00 wtedy szybki szejk z płatków i jazda

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A lecą u Ciebie jakieś stymulanty ? U mnie ostatnimi czasy sporo i wolę je jednak ładować na pusty żołądek a nie bezpośrednio po posiłku.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
U mnie zero pobudzaczy. Wszystko co miałem rozdałem bo po prostu ich nie potrzebuję. Ja piję lekką kawę i to rzadko bo może ze 2 w tygodniu

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Następnym razem rozdaj mi

Lubię od czasu do czasu dobre pierdo...

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 306
mateusz920
Dzięki za odpowiedzi. anubis84 - tak będę musiał zrobić, bo ten dyskomfort sprawia że nie mogę dać 100% z siebie. deja vu - nie mam tyle czasu rano żeby zrobić sobie porządne śniadanie, wstaję o 5:30 a na siłowni jestem po 6 więc tego czasu nie ma a na 8 trzeba jeszcze do pracy dojechać ;)



Zmieniony przez - mateusz920 w dniu 2018-05-15 13:43:18


Ja też czasem, zależy od dnia i czy zwlekę się z łóżka po pierwszym budziku, czy po ósmym, to miewam 30-40 min do wyjścia i jak się zepnę w sobie, to daję radę zrobić omlet albo owsiankę, chociaż omlet mnie trzyma dłużej, po owsiance zaraz jestem głodna. To w sumie tylko rozbić jajka, roztrzepać widelcem i na patelnię wylać, ale jak chcesz jeszcze szybciej, to masz gotowe produkty, z activlab masz wysokobiałkowe omlety w proszku chyba jeszcze z jakimiś dodatkami, to zalejesz proszek wodą i tyle. Ja nigdy bym nie szła na trening na czczo, nie wiem, może kobiety inaczej reagują, czy coś, ale mi jest zaraz słabo, jak idę bez śniadania :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Ja dlatego się przerzuciłem z płatków owsianych na jaglane bo po owsianych to mogłem z 6 godzin nie jeść tak mnie zapychają

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
mnie po owsie to pompuje jak balon, a pozniej wiadomo,, gdzies te wzdecia musza uleciec%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzień po dniu

Następny temat

Odwieczne pytanie

WHEY premium