SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening posladkow

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1137
Witam, pisze z prosba do ludzi znajacych sie na temacie, i prosze sie nie smiac hehe otoz kompletnie nie wiem jak poradzic sobie ze swoim plaskodupiem, jestem po dosc ciezkim wypadku mialem operacyjnie nastawiane biodro (rozcinane) pozniej lozko wozek kule i tak przez pol roku no i posladki straszeni opadly, wygladaja poprostu zle w porownaniu do reszty sylwetki (trenuje 3 lata) chce trenowac nogi (zdecydowanie z nastawieniem na posladki) na oddzielnej sesji, przy cwiczeniach na nogi jak robie je teraz zdecydowanie prace przejmuja miesiec 2 i 4 glowe ud, niby posladki mam spiete ale one kompletnie nie rosna bylby ktos chcetny ustalic mi jakis fajny planik wlasnie w tym kierunku? Pozdro :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Hip thrust, glute bridge, głębokie przysiady, mc w różnych formach i urośnie. na pewno jednak nie potrwa to miesiąc.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1137
czyli sadzisz zeby robic poprostu cwiczenia cwiczenia angazujace posladki i predzej czy pozniej urosnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6517 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Oczywiście - tylko trzeba czasu - to nie trwa miesiąc czy dwa. Mięśnie potrzebują czasu i odpowiedniego bodźca - w przypadku pośladków ciężkiego bodźca bo to kawał mięsa.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Dokładnie tak jest. Aby pośladki ruszyć sensownie jedno ćwiczenia od czasu do czasu nie wystarczy trzeba solidnie nad nimi pracować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1137
okej dzieki, wrzuce sobie 4 treningi na gore i w sobote oddzielnie bede robil nogi :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ułożyć trening na mase bez siłowni?

Następny temat

Ile klamotu dokupić by masa szła na luzie? mały budżet

WHEY premium