SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Trening posladkow

Wysłana -
Witam, pisze z prosba do ludzi znajacych sie na temacie, i prosze sie nie smiac hehe otoz kompletnie nie wiem jak poradzic sobie ze swoim plaskodupiem, jestem po dosc ciezkim wypadku mialem operacyjnie nastawiane biodro (rozcinane) pozniej lozko wozek kule i tak przez pol roku no i posladki straszeni opadly, wygladaja poprostu zle w porownaniu do reszty sylwetki (trenuje 3 lata) chce trenowac nogi (zdecydowanie z nastawieniem na posladki) na oddzielnej sesji, przy cwiczeniach na nogi jak robie je teraz zdecydowanie prace przejmuja miesiec 2 i 4 glowe ud, niby posladki mam spiete ale one kompletnie nie rosna bylby ktos chcetny ustalic mi jakis fajny planik wlasnie w tym kierunku? Pozdro :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Hip thrust, glute bridge, głębokie przysiady, mc w różnych formach i urośnie. na pewno jednak nie potrwa to miesiąc.
Wysłana -
czyli sadzisz zeby robic poprostu cwiczenia cwiczenia angazujace posladki i predzej czy pozniej urosnie?
Wysłana -
Oczywiście - tylko trzeba czasu - to nie trwa miesiąc czy dwa. Mięśnie potrzebują czasu i odpowiedniego bodźca - w przypadku pośladków ciężkiego bodźca bo to kawał mięsa.
Wysłana -
Dokładnie tak jest. Aby pośladki ruszyć sensownie jedno ćwiczenia od czasu do czasu nie wystarczy trzeba solidnie nad nimi pracować.
Wysłana -
okej dzieki, wrzuce sobie 4 treningi na gore i w sobote oddzielnie bede robil nogi :)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź