SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pod MMA

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3
Witam,
Wiem, że wątek przeorany wielokrotnie, tematy czytałem, ale może pomożecie mi dopasować trening pode mnie. Do tej pory robiłem siłkę i kickboxing. Z racji, że w moim mieście nie ma typowego klubu pod MMA to po powrocie po kontuzji planuję trenować 3x Kicka (Poniedziałek, środa, piątek) i 2x Submission Fighting (wtorek, czwartek), ale chciałbym ograniczyć siłownię. Pytanie: Siłowy raz czy dwa razy w tygodniu? Mam dwa wolne dni na weekend. Jeden dzień na regeneracje to mus (I tak robię wtedy przebieżkę, ale to bardziej odstresowująco-relaksacyjna przebieżka po lesie). Preferowałbym siłkę raz w tygodniu, ale jeżeli to za mało to wydaje mi się, że w któryś dzień po kicku mógłbym jeszcze jeden siłowy dorzucić. Jak wyglądałby plan 1-dniowy i 2-dniowy. Czy ktoś pomoże? :)
Wzrost: 177
Waga: 76
Pilnuje michy, jestem na samuraju + wspieram się suplami. Koncentruje się głównie na stójce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Na SF będziesz mieć wystarczający zapierdziel siłowy. Ja bym siłkę robił 1x w tyg w formie ACT/kompleksów sztangowych/obwodówek. Zajedziesz się robiąc przy takim układzie siłkę w większej objętości.
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3
Czyli tak jak myślałem. Byłbym wdzięczny za jakiś 1-dniowy plan, nie wiem jak to rozpisać żeby zmieścić się ze wszystkim w 1 dzień i niczego nie opuścić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bellator 206: Gegard Mousasi vs Rory MacDonald

Następny temat

UFC Fight Night 135: Gaethje vs Vick

WHEY premium