SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pleców z klatką

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1412
Witam. Mam taką zagwozdkę, trenuję klatę 2 razy aktualnie w tygodniu, przy czym jeden trening to typowa siła, masa i ciężki ogólnie trening, a drugi to czucie, technika, małe ciężary. Robię tak, ponieważ chcę poprawić klatkę. Jednak chciałbym zacząć robić biceps i triceps na jednej sesji treningowej. Moje pytanie czy mogę do treningu pleców dodać ten lekki trening klatki ? Wtedy mój plan wygląda tak :
Sobota: Klatka (ciężki) + barki
Niedziela: Nogi
Wtorek: Klatka (lekki) + plecy
Czwartek: Biceps + triceps w superseriach

Ma to sens? Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
xymil
no w jednym treningu to w dużej mierze siła, a w drugim to lekkie ciężary i czucie najlepiej jak się da :)


Spróbuj i obserwuj jak będzie szło. Dobra micha i sensowny trening da dobre efekty, ale cały czas trzeba kontrolować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Dla mnie barki po ciężkiej klatce to jest wyzwanie
Tą lekką klatkę zrobiłbym po plecach- jak już.
Trening bic + tric to szczerze mówiąc szkoda z domu wychodzić.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
ja bym dal klata, barki plecy x2 w tygodniu i odpowiendio podzielil objetosc

lapy i nogi osobno na 4 dni

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1412
No ja teraz robię barki z lekkim treningiem klaty. Czemu szkoda ? Dużo ludzi to poleca. Barków nie chcę robić 2 razy w tygodniu, bo to jedyne co mam dobre genetycznie i nie potrzebuje tego aż tak rozbudowywać. A co do pleców to jak na razie są spoko, poprawię klatę to miałem zamiar zabrać się za plecy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
mozesz dać klatka ostro samą, nogi same, klatkę słabo z plecami, barki z łapami

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
ja mysle, ze w przypadku naturala katowania ostro partii raz w tygodniu mija sie z celem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
to muszę bombe przybić bo tak jadę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
to juz wiesz czemu kilka lat poslzo sie j**ac
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1412
To jeżeli bym jechał takim planem to ostro klatkę ile ćwiczeń po ile serii ? a lekko ile ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
xymil
Witam. Mam taką zagwozdkę, trenuję klatę 2 razy aktualnie w tygodniu, przy czym jeden trening to typowa siła, masa i ciężki ogólnie trening, a drugi to czucie, technika, małe ciężary. Robię tak, ponieważ chcę poprawić klatkę. Jednak chciałbym zacząć robić biceps i triceps na jednej sesji treningowej. Moje pytanie czy mogę do treningu pleców dodać ten lekki trening klatki ? Wtedy mój plan wygląda tak :
Sobota: Klatka (ciężki) + barki
Niedziela: Nogi
Wtorek: Klatka (lekki) + plecy
Czwartek: Biceps + triceps w superseriach

Ma to sens? Pozdrawiam.


Możesz takie połączenie zastosować i połączyć to w super seriach klata z grzbietem fajnie się sprawdza w takim połączeniu.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1412
naszła mnie myśl czy mógłbym barki zrobić z łapami na jednym treningu ? Wtedy ten ciężki trening klatki byłby sam, co pozwoliłoby zwiększyć możliwości treningu, ew. dodałbym tam łydki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy Masowy do oceny.

Następny temat

Cardio

WHEY premium