SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pleców

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3973
Siemka;) Mam prośbę, Czy mógłby ktoś mi napisać lub nakierować jakie ćwiczenia wykonywać na plecy. Do tej pory tego nie robiłem bo miałem uraz, ale czas najwyższy. Chodze na "profesjonalną" siłownie, jest w piwnicy i może jakiś super nowoczesnych maszyn nie ma, ale myślę że niczego nie brakuje;) Więc byłbym wdzięczny za jakąś rozpiske, jakie ćwiczenia i ile powtórzeń;) Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51558 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uraz psychiczny czy jakaś kontuzja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 953
To moje ćwiczenia na plecy robiłem je pod siebie więc wiesz możesz wykorzystać jakieś ćwiczenia 1. Wiosłowanie sztangą nachwytem s3 pow12
2. Martwy ciąg s4 pow10-8-6-4
3Wznosy barków ze sztangielkami s3 pow12
4Podciąganie podchwytem do klatki piersiowej s3 pow 12-6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
mysle, ze najpierw trzeba poznac uraz osoby pytajacej zanim cos sie doradzi

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość kcal w posiłku.

Następny temat

Efekty po miesiącu?

WHEY premium