SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Trening o 5 rano

Wysłana -
Witam planuje robic trening o 5 rano przed pracą.
Wygląda to tak
4.15- pobudka
5.00- trening
6.00- koniec treningu posiłek potreningowy?
7.00-praca
9.00 - pauza na posiłek(standart ryz,piers,warzywa)
12.00 - pauza na posiłek( ryz piers warzywa)
17.30- powrot do domu tutaj raczej zjem to co ugotuje żona (rowniez dba o zdrowie wiec to bedzie pełnowartościiwy posiłek)
20 posiłek??????
21 koniec dnia
I tutaj pytanie o 4 rano nie mam czasu aby cos zjesc i w tym wypadku jaką suplementacje zastosowac a moze trening na czczo? Potreningu potrzebuje pomysł na jakis szybki do zjedzenia posiłek bo bede musiał to zjesc w drodze do pracy a dojezdzam komunikacja miejska?
Godzina 20 cos jeszcze przed snem zjesc czy ostatni posiłek o 17.30 wystarczy nie lubie sie opychac na noc?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Mozesz rano sobie walnąć odzywke bialkowa po przebudzeniu, no i najlepiej zjesc cos z godzine przed snem to wtedy fajnie sie czujesz rano jak wstaniesz.
Wysłana -
Trening naczczo bedzie ok
Mozesz sprobowac na noc dac eieksza ilosc ww
Choc mam wrazenie ze masz mylne pojecie i myslisz ze wystarcza pelnowartosciowe posilki a licza sie rowniez kalorie i makro i bez tego osiagnac swoj cel bedzie ciezko bo co z tego np ze zona zrobi wartosciowy posilek?taki posilek moze miec 1000kcal a moze 400
Wysłana -
Możesz wypić shakea białkowego tak z 40-50min przed treningiem. Jak mam trening rano to wstaje godzine wcześniej, piję białko i ide znowu w kime.
Wysłana -
Pół roku ćwiczę już na czczo i mam dla siebie sprawdzoną metodę która w moim przypadku sprawdza się mega. Bezpośrednio przed snem jem większą ilość węglowodanów ( np ryż z owocami) , rano wstaję i piję tylko odżywkę i lecę na trening. Żadnych spadków mocy, żadnego braku siły i wszystko elegancko
Wysłana -
ronie220
jak mam trening rano to wstaje godzine wcześniej, piję białko i ide znowu w kime.
ja kiedys wstawalem 2h wczesniej,pilem bialko z platkami i oliwa,bo wiadomo ze platki i oliwa to byly podstawy prawdziwego adepta kulturystki i szedlem spac
Wysłana -
Po takiej mieszance nie byloby juz tak łatwo zasnąć
Wysłana -
Ok to na noc wieksza porcja weglowodanow a rano odzywka białkowa i na trening.
A co z posiłkiem potreningowym chleb zytni pełnoziarnisty+ całe jajka+grilowana wołowina i warzywka do tego bedzie ok?takie cos zjadłbym w drodze do pracy w postaci tzw kanapki?
Po treningu wrzucic bcaa?
Wysłana -
Będzie ok. Mozesz zjeść spokojnie do godziny po treningu.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-06-20 15:59:17
Wysłana -
moze być trening na czczo ale zjedz dobry posiłekj ostatni ok 20-21 by na rano miećenergie.
Wysłana -
Wtedy najczęsciej nie odczuwa się spadku siły. Ale jednak pompa o wiele mniejsza, choć to dotyczy głównie zaawansowanych.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-06-23 11:15:03
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź